Designteka

Wizytówki

anotherdesign

AnOther DESIGN

telefon: +48 603 11 00 33
email: office@anotherdesign.pl
www: anotherdesign.pl

Jesteśmy grupą ludzi zafascynowanych współczesnym DESIGNEM. Naszą misją jest propagowanie prac najlepszych światowych projektantów, które cechuje niepowtarzalny i szlachetny wygląd oraz najwyższa jakość wykonania.

AnOther DESIGN to strefa w której zebrane zostały projekty autorstwa najzdolniejszych twórców. Proponowane przez nas meble, lampy i artykuły wyposażenia wnętrz dają możliwość aranżacji unikatowych przestrzeni mieszkalnych i publicznych.

Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych, europejskich marek. W naszej ofercie znajdują się zarówno prace współcześnie tworzących projektantów, jak i ikony designu zaprojektowane na początku ubiegłego stulecia i wystawiane w muzeach designu na całym świecie. W naszym portfolio znajduje się wiele ponadczasowych wzorów, np. kultowe biurko zaprojektowane przez G.M.Grossman, lampa projektu Roberta Dudley’a Best’a, której używał podczas pracy sam Winston Churchill, czy kolekcje Jacques’a Adneta, który tworzył dla francuskiego domu mody Hermes.

Kolekcje mebli i akcesoriów dostępnych w AnOther DESIGN to również szeroki wachlarz stylistyczny począwszy od modernizmu poprzez vintage, eklektyzm na nowoczesnej ascezie kończąc.

W naszej ofercie znajduje się także ogromny wybór lamp industrialnych oraz oryginalnych mebli proekologicznych tworzonych z drewna pochodzącego z odzysku.

Oferujemy projekty designerów z całego świata tworzących dla następujących marek:

GUBI, MUUTO, INFINITI Design, Kubikoff, HK Living, Zuiver, Arktis, Rumbler, KVADRA Design, Leitmotiv, Karlsson i wiele innych.

Oferta AnOther DESIGN to gwarancja stworzenia oryginalnej przestrzeni prywatnej i publicznej.

 

 

 

 

Zapraszamy do strefy najlepszego designu na www.anotherdesign.pl

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas