Designteka

Cosentino zorganizowało C-Next Designers

19.10.2023

Cosentino, światowy lider w produkcji innowacyjnych i zrównoważonych powierzchni Dekton, Silestone i Sensa dla architektury oraz wzornictwa, zorganizowało C-Next Designers Europe, konferencję branżową, która miała na celu kształtowanie przyszłości projektowania wnętrz i architektury. Wyjątkowe doświadczenie organizowane w hiszpańskiej Almerii, zgromadziło prawie 300 profesjonalistów z branży z 17 różnych krajów, w tym z Polski, łącząc umysły branżowe z najlepszymi światowymi markami.

Firma Cosentino gościła na początku października w Hiszpanii kilkuset profesjonalistów związanych ze światem designu. Wydarzeniu towarzyszyło szereg merytorycznych spotkań z autorytetami branży architektonicznej, jak również wykładów dotyczących aktualnych trendów i wyzwań stojących przed architektami i projektantami wnętrz.

W C-Next Designers Europe, podczas paneli dyskusyjnych można było zobaczyć na scenie znane na całym świecie nazwiska, takie jak Tom Dixon; Andrea Trimarchi i Simone Farresin ze studia FormaFantasma; argentyńczyka Andrés Reisinger; Claudię Afshar; Kar-Hwa Ho, szefa architektury wnętrz w studiu Zahy Hadid; czy Maxa Frasera, redaktora naczelnego Dezeen. Na poziomie lokalnym w C-Next wzięli również udział czołowi hiszpańscy projektanci; Lázaro Rosa-Violán, Alejandra Pombo, Raúl Martins, Ramón Esteve i Sara Folch.

Podczas czterodniowego wydarzenia odbyły się liczne wykłady i konferencje. Goście zostali zaproszeni do odwiedzenia z przewodnikiem parku przemysłowego Cosentino. Epicentrum wydarzenia odbywało się w hotelu Cabogata Beach, gdzie znajdowały się stoiska produktowe współpracujących przy wydarzeniu firm. Uczestnicy chętnie korzystali również z towarzyszących zajęć rekreacyjnych i eventów takich jak koncert OCAL (Orquesta Ciudad de Almeria)  w innych lokalizacjach Almerii, lub w okolicach Cabo de Gata.

W C-Next Designers Europe aktywnie uczestniczyły wiodące firmy zajmujące się projektowaniem i aranżacją wnętrz, takie jak Gaggenau, Vibia, Planika, Tétris, Dornbracht czy Poggenpohl, Platynowi partnerzy wydarzenia. Podobnie, wiodące marki w branży, takie jak Simon, Natuzzi, Gancedo, Urban Bonfire, esPattio, Material Bank czy C.O.D.E., zdecydwały się na współpracę z Cosentino, jako partnerzy Gold.

Więcej na: www.cosentino.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas