Designteka

wnętrza

Fotel Rock – bujany i uśmiechnięty!

02.11.2009

Uśmiechnij się i ciesz się życiem! Zabawny i lekki fotel Rock bez wątpienia wywoła uśmiech na każdej twarzy.

Dwa duże guziki przypominają oczy pluszowego misia, a łagodnie wygięte siedzisko ma kształt uśmiechniętej buzi. Swoim wyglądem przypomina popularnego emotikona. Ten prosty, wygodny fotel jest doskonałym przykładem współczesnego wzornictwa, które bawi się formą i funkcją.

rock

rock2

“To niewielki fotel o wielkiej wygodzie” – mówi projektant Henrik Pedersen. „Pasuje do każdego wnętrza i każdej osobowości. Jest przeznaczony do relaksu, zabawy, ruchu i wyzwala w każdym z nas pozytywne emocje”.

Fotel Rock może być wykończony dowolną tkaniną obiciową lub skórą z asortymentu BoConcept.

Fotel Rock, wprowadzony do kolekcji 2010, jest dostępny we wszystkich salonach BoConcept na świecie.

W październiku 2009 roku fotel Rock został laureatem w konkursie Machina Design Awards w kategorii meble. Międzynarodowe jury doceniło walory użytkowe, niestandardowy, innowacyjny design i optymistyczne przesłanie projektu.

rock4

Duński projektant Henrik Pedersen urodził się w 1967 roku w Herning, Dania. Absolwent TEKO Centre, Dania. Współpracuje z BoConcept od 2070 roku. Uważa, że każdy projekt powinien być prosty i zabawny, a o wzornictwie nie należy rozmawiać lecz go doświadczać i oglądać. W projektowaniu ceni wysoko poczucie humoru.

rock5

BoConcept projektuje, produkuje i sprzedaje doskonałej jakości, nowoczesne, designerskie meble przeznaczone dla wymagających mieszkańców wielkich miast. Produkty BoConcept charakteryzuje doskonały duński design, prostota, funkcjonalność, wysoka jakość i modularność. Najnowsze trendy we wzornictwie, atmosfera i styl życia metropoliach w połączeniu walorami estetycznymi i użytkowymi leżą u podstaw wszystkich kolekcji mebli i dodatków duńskiej firmy BoConcept.

rock6

Źródło i zdjęcia: www.boconcept.com.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas