Designteka

wydarzenia

Future generation 2011

18.04.2011

Trwa konkurs future generation 2011!

Wszystkich młodych, zdolnych, tryskających niespożytą kreatywną energią oraz pomysłami poza schematem organizatorzy targów arena DESIGN zapraszają do rywalizacji w premierowej edycji konkursu wzorniczego future generation 2011!

Konkurs future generation skierowany jest do młodych projektantów i architektów – studentów i absolwentów uczelni wyższych oraz policealnych o profilu technicznym i artystycznym (wydziały wzornictwa przemysłowego i architektury).

Uczestnictwo w konkursie future generation 2011 oraz towarzyszącej mu wystawie to wyjątkowa okazja do zaprezentowania własnej kreatywności na prestiżowym forum wydarzenia arena DESIGN. To także potwierdzenie oryginalności, niebanalnej estetyki oraz innowacyjności projektów.

Konkurs obejmuje opracowanie wizjonerskiej koncepcji dowolnie wybranego produktu lub obiektu architektonicznego wokół tematu: formy przyszłości/ forms of future. Do konkursu można zgłaszać koncepcje, które nie zostały wdrożone do produkcji lub realizacji.

Nagrody:

nagroda główna: 25.000,00 PLN brutto

dwa równorzędne wyróżnienia: każde po 5.000,00 PLN brutto

nagroda specjalna Marszałka Województwa Wielkopolskiego: ufundowanie udziału w największych targach meblowych na świecie – Salone Internazionale del Mobile 2012 w Mediolanie, w szczególności pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania oraz zapewnienie możliwości prezentacji i promocji na stoisku Wielkopolski.

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu otrzymają także dyplomy oraz rozmaite korzyści promocyjne.

UWAGA: Termin zgłoszeń do konkursu future generation 2011 upływa 20 kwietnia 2011 roku. Udział w konkursie jest BEZPŁATNY!

Więcej na www.arenadesign.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas