Designteka

wydarzenia

Coś kręcisz! Vol. 2

18.04.2011

Od 6 do 8 maja w Warszawie odbędą się pierwsze we współpracy z koncernem Coca-Cola – warsztaty filmu reklamowego „Coś kręcisz! Vol.2”. Warsztaty skierowane są do osób, które zamierzają zająć się tworzeniem filmów reklamowych.

Atrakcyjną nowością na warsztatach będzie:

  • Realizacja filmów w trakcie trwania warsztatów na bazie briefu przygotowanego przez agencję McCann Erickson dla Coca-Coli.
  • Konkurs podczas którego wybierzemy pięciu najzdolniejszych filmowców, którzy następnie w ramach współpracy z organizatorami i koncernem Coca-Cola wezmą udział w przedsięwzięciu Coke Live Fresh Noise. Celem współpracy będzie nakręcenie filmów reklamowo-dokumentalnych na temat pięciu najlepszych kapel wyłonionych podczas trwania projektu Coke Live Fresh Noise. Filmy zostaną pokazane szerokiej publiczności podczas koncertu finałowego 20 maja w Warszawie.
  • Pięć najlepszych osób dostanie również w nagrodę podwójne wejściówki na koncert finałowy Coke Live Fresh Noise 20 maja w Warszawie oraz podwójne pakiety wyjazdowe na Coke Live Festival 2011.
  • Dla najbardziej kreatywnych możliwość odbycia stażu w McCann Erickson – jednej z największych agencji reklamowych na świecie.

W warsztatach mogą wziąć udział zarówno osoby, które planują samodzielną współpracę z klientem (bez pośrednictwa agencji i domów produkcyjnych), jak i Ci, którzy chcą współpracować z agencjami reklamowymi przy produkcji wysokobudżetowych reklam.

Uczestnicy w trakcie zajęć nauczą się jak krok po kroku – skutecznie i profesjonalnie – przejść przez wszystkie etapy produkcji filmu reklamowego na bazie briefu przygotowanego przez agencję McCann Erickson dla Coca-Coli. Poczynając od koncepcji, scenariusza, storyboardu, po samą reżyserię reklamy. Dla osób planujących zająć się produkcją wysokobudżetowych reklam, przewidziany jest blok praktyczny i teoretyczny. Uczestnicy dowiedzą się, jak przejść przez sito agencji reklamowych, które wybierają reżyserów i jak zadbać o przyszłe zlecenia.

Organizatorami warsztatów są Szkoła Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego oraz serwis KonkursyKreatywne.pl. Wykłady i część praktyczna realizowane będą w siedzibie agencji reklamowej McCann Erickson.

PARTNER AMBASADOR: koncern Coca-Cola

Koszt: 660 zł

Zapisy: j.majewska@konkursykreatywne.pl

Informacje tel.: 606 44 06 33

Pełne informacje o warsztatach „Coś kręcisz! Vol.2” organizowanych przez Szkołę Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego oraz serwis KonkursyKreatywne.pl są systematycznie zamieszczane na stronie: www.konkursykreatywne.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas