Designteka

wnętrza

Geberit na targach ISH 2023

06.03.2023

Przed nami kolejna edycja największych międzynarodowych targów branży instalacyjno-sanitarnej ISH we Frankfurcie nad Menem. W dniach 13-17 marca 2023 producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych zaprezentują tam nowatorskie rozwiązania i najnowszy design, a także zaoferują wykonawcom, projektantom i inwestorom możliwość osobistej wymiany doświadczeń. W tym roku Geberit zaprezentuje innowacyjne rozwiązania na stoisku B06 w hali 4.0.

Nowatorskie rozwiązania i najnowszy design

„Rozwiązania na rzecz zrównoważonej przyszłości” to motto ISH 2023, w którym wszystko będzie się obracać wokół innowacji na rzecz osiągnięcia celów w zakresie ochrony klimatu oraz odpowiedzialnego i efektywnego wykorzystania zasobów. W sekcji ISH Water w centrum uwagi znajduje się „Resource Water” zrównoważone użytkowanie i bezpieczeństwo dostępu do wody pitnej. Drugi top temat – „Zrównoważona łazienka” – kładzie nacisk na czynniki ekologiczne w łazience. Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających wieloaspektowy program wydarzeń.

Innowacyjne rozwiązania od Geberit

Od dziesięcioleci firma Geberit optymalizuje całą „drogę wodną” w budynku – od produktów instalacyjnych na dachu i za ścianą do produktów ceramicznych przed ścianą.

Podczas targów Geberit zaprezentuje szereg innowacji i nowości produktowych. Między innymi zoptymalizowaną toaletę Geberit Acanto, nowe kolory i materiały przycisków uruchamiających Sigma 70, kolory, kształty i rozmiary lustra Geberit Option. Nowy odpływ liniowy CleanLine50 zachwyci smukłą, elegancką konstrukcją i inteligentną funkcją: dzięki zintegrowanemu spadkowi woda z prysznica jest odprowadzana jeszcze szybciej.

Akademia Geberit

Uczestnicy targów będą mogli odwiedzić Akademię Geberit na stoisku producenta, gdzie eksperci zademonstrują nowe produkty, w tym montaż. Dla zainteresowanych będą dostępne krótkie prezentacje, na przykład na temat zaworu spłukującego typu 212, systemu instalacyjnego EFF3 oraz nowej toalety Geberit Acanto.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Geberit na targach ISH i przetestowania produktów na żywo! Cały okres targowy będą obecni Doradcy Handlowi z Polski.

Więcej informacji na www.geberit.pl

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas