Designteka

lifestyle

Odkryj markę Storn

15.02.2021

Dla wielu mężczyzn biżuteria oznacza wyłącznie zegarek i obrączkę. Wcale jednak nie musi, co więcej – nie powinna! Trendy pokazują, że to znacznie szerszy i bogatszy zakres.

W dzisiejszych czasach nawet obrączki są już tworzone z innych materiałów niż ze złota. Na rynku znaleźć można produkty ze stali szlachetnej, wolframu, czy metali szlachetnych w połączeniu z drewnem. Producenci, kreatorzy, designerzy otwierają się na coraz to ciekawsze połączenia, jednak (co cieszy!) nie tylko oni!

Mężczyźni zaczynają eksperymentować z biżuterią, bawią się stylem. Odkrywają nowe, pasujące do ich charakteru i osobowości połączenia oraz dodatki, które są dopełnieniem ich ubioru.

Marka Storn wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu mężczyzn. Ideą marki nie są puste obietnice, że dzięki naszym produktom „staniesz się lepszy od innych.” Nawet tego nie chcemy! Nam zależy jedynie, aby Klient znalazł produkt, który się mu spodoba, bransoletkę czy naszyjnik, który podkreśli jego styl i będzie fajnym dodatkiem. Produkt, który będzie coś o nim mówił, dzięki któremu poczuje się modniej i po prostu – sobą. „Moda przemija, styl pozostaje” – jak mawiała Coco Chanel.

Geneza nazwy Storn powstała od planety Saturn. Każdy produkt nosi nazwę jednego z jego księżyców. Jest ona połączeniem pasji i wiedzy na jego temat, kształtów, zjawisk i kolorów z zamiłowaniem do naturalnych materiałów.

Jako ludzie, którzy tworzą firmę – cenimy sobie prostotę, naturalność, chęć posiadania własnego stylu. Dobrze, gdy to wszystko uda się połączyć z małą dawką elegancji. Lubimy bawić się kolorem i nadal uważamy, że czarny też się do niego zalicza.

Zależy nam na tym, aby każdy produkt był jedyny w swoim rodzaju, dobrze wykonany, więc stawiamy na ręczną produkcję. Jesteśmy autentyczni w tym, co robimy. Nie tworzymy na Saturnie (jeszcze) – tworzymy w Polsce, na Ziemi.

U nas znaleźć można przede wszystkim bransoletki tworzone z kamieni naturalnych oraz drewna i elementów ze stali szlachetnej. Dlaczego stal szlachetna? Chociażby dlatego, że stal nie uczula, nie traci koloru i jest bardziej odporna na zarysowania niż metale szlachetne.

Nasza oferta początkowo skierowana była głównie dla mężczyzn, którzy w dalszym ciągu stanowią 80% naszych odbiorców. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie kobiet – małymi krokami otwieramy się na produkty również dla nich. Mamy nadzieję, że i Panie znajdą u nas coś dla siebie.

Wszystkie bransoletki są tworzone ręcznie w pięciu podstawowych rozmiarach, aczkolwiek jeżeli Klient nie znajdzie swojego rozmiaru, zawsze można się z nami skontaktować, porozmawiać, poradzić, wypić kawę przez telefon lub online i dobrać rozmiar pod siebie. Jesteśmy małą firmą, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dopieszczamy go, aby efekt finalny spełniał jego oczekiwania.

Zachęcamy do obejrzenia strony www.stornjewelry.pl

Jeżeli szukasz dużej dawki inspiracji, możesz nas znaleźć również na Facebooku’u (www.facebook.com/StornJewelry) i Instagramie (www.instagram.com/stornjewelry/).

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas