Designteka

wnętrza

Przyjdź, zobacz, wygraj!

18.02.2022

HÅG Tion - „najbardziej zrównoważone krzesło biurowe na świecie” – już niebawem będzie miało swoją premierę w Polsce! W dniach od 21 lutego do 3 marca b.r. będzie można je nie tylko zobaczyć, ale także wygrać podczas wyjątkowych spotkań On Tour HÅG Tion™ w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Już dziś zapisz się na bezpłatne warsztaty z marką Flokk!

HÅG Tion – kolorowe i ekologiczne!

Zaprojektowane z myślą o elastyczności, komforcie oraz pracy z dowolnego miejsca, krzesło HÅG Tion jest owocem najbardziej zrównoważonego procesu produkcji spośród wszystkich krzeseł biurowych wytwarzanych obecnie na świecie. To pierwszy projekt stworzony dla marki Flokk wspólnie przez 3 biura projektowe: BIG-GAME, Anderssen & Voll oraz Hunting & Narud. Jego twórcy, tym modelem, po raz kolejny przesuwają granice produkcji mebli przyjaznych środowisku. Wykonany w 71-75% z materiałów pochodzących z recyklingu przy wykorzystaniu możliwie najmniejszej liczby komponentów, nowy model HÅG to gwarancja najniższego śladu węglowego, spośród wszystkich krzeseł Flokk.

Jest dostępny w szerokiej gamie barw i odcieni, a przy tym ekstremalnie eko, ponieważ jego produkcja wprowadza do łańcucha wartości firmy posortowane kolorystycznie tworzywa sztuczne pochodzące od konsumentów. Niewątpliwym atutem HÅG Tion jest atrakcyjna cena.

Przyjdź na premierę produktu i wygraj go!

Teraz każdy, kto w dniach od 21 lutego do 3 marca b.r. weźmie udział w bezpłatnych prezentacjach krzesła HÅG Tion ma szansę je wygrać! Specjalnie na premierowe spotkania On Tour HÅG Tion™ firma Flokk przygotowała konkurs z nagrodą w postaci tego wyjątkowego i ponadczasowego krzesła. Wystarczy przybyć na jedno z 5 spotkań, które odbędą się w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie, uważnie wysłuchać prelegentów, a na koniec pozostawić swój adres e-mail. Po zakończeniu cyklu spotkań do wszystkich uczestników zostanie rozesłany e-mail z zadaniem konkursowym, którego rozwiązanie należy nadesłać do 7 marca 2022 r.

Do 11 marca jury wyłoni autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi, który zostanie nagrodzony krzesłem HÅG Tion!

On Tour HÅG Tion™ w Polsce :

Poznań

Lab150
ul. Bukowska 150, 60-189 Poznań, 21.02.2022, 10:00-13:00

Wrocław

Concordia Design, Wyspa Słodowa 7, 50-266 Wrocław, 22.02.2022, 14:00-17:00

Kraków

PURO Kraków Kazimierz, ul. Halicka 14A – Sala Glass, 31-036 Kraków, 23.02.2022, 10:00-13:00

Gdańsk

PURO Gdańsk Old Town, ul. Stągiewna 26 – Sala White Bear, 80-750 Gdańsk, 28.02.2022, 10:00-13:00

Warszawa

Warszawa Showroom Flokk, ul. Konstruktorska 12A, 02.03.2022, 10:00-13:00

Więcej na https://info.flokk.com/pl-pl/hag/tion/on-tour

O Flokk

Flokk to wiodący europejski producent wysokiej jakości mebli biurowych, rozwijający rosnącą rodzinę marek o globalnym zasięgu. Flokk jest właścicielem marek produktowych HÅG, Offecct, Giroflex, RH, Profim, 9to5 Seating, BMA, RBM i Malmstolen. Kilka dekad koncentracji na środowisku pozwoliły firmie Flokk stać się liderem w rozwoju i produkcji zrównoważonych mebli.

Główna siedziba firmy Flokk znajduje się w Oslo w Norwegii, a główne zakłady produkcyjne znajdują się w Røros (Norwegia), Nässjö (Szwecja), Turku (Polska) i Hawthorne (USA). Ponadto Flokk posiada biura sprzedaży w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Singapurze, USA, Kanadzie, Chinach i Australii. Produkty Flokk są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas