Designteka

miejsca

Sklep Decorto

12.05.2011

14 kwietnia 2011 roku nastąpiło otwarcie stacjonarnego sklepu Decorto. Usytuowany w Czechowicach- Dziedzicach punkt sprzedaży nowoczesnych akcesoriów wyposażenia domu, cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród osób, które poszukują oryginalności, a za razem nietuzinkowej jakości w dobie chińskich, tanich produktów. Sklep przyciąga także rzeszę klientów, którzy wraz z nadchodzącymi wydarzeniami, które mają nastąpić w ich życiu – czy to urodzinowymi czy ślubnymi – poszukują i znajdują w Decorto coś, czym mogą obdarować swoich najbliższych.

Ogromnym plusem sklepu jest fakt, że posiada on w swojej ofercie pojedyncze produkty, a także całe serie, które do siebie wzajemnie pasują i można je na różne sposoby komponować. Szczególną uwagę zwróciliśmy na produkty polsko-włoskiej marki Vialli Design, a także niemieckiego Koziola. Produkty tych marek, ze względu na świeżą jaskrawą kolorystykę oraz materiał – wysokiej jakości tworzywo sztuczne i nietłukąca się melamina, to materiały, które doskonale nadają się na wiosenno-letnie grillowanie i piknikowanie. Dlatego też cieszą się dużym popytem wśród klientów Decorto.

Sklep, wedle wcześniejszych donosów, posiada nienaganny wystrój, a precyzyjna ekspozycja asortymentu cieszy oko oraz inspiruje do kreowania wnętrza własnego domu i ogrodu.

Przypominamy, że sklep Deocrto to jedyny sklep w regionie, który w swojej ofercie posiada przede wszystkim wysoką jakość, elegancję oraz nowoczesność, niebanalny design i przede wszystkim atrakcyjne ceny.

Adres: Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa 14

www.decorto.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas