Designteka

Tajemnice zdrowego snu z Cotton&Co.

09.05.2016

Marka Cotton&Co., bezpośredni importer wysokiej jakości angielskich łóżek i ręcznie szytych materaców, zorganizowała szkolenie dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Dotyczyło ono zdrowego snu, oświetlenia oraz prawidłowego urządzenia przestrzeni sypialnianej. Wydarzenie odbyło się 28 kwietnia 2016 r. w Showroomie Cotton&Co. w przestrzeni Soho Factory w Warszawie.

Sposoby na zdrowy sen, który przyczyni się do efektywnej regeneracji organizmu i poprawy pamięci oraz tajniki właściwej aranżacji przestrzeni sypialnianej to tylko niektóre tematy poruszone przez Karolinę Ballard podczas szkolenia, w którym wzięło udział kilkadziesiąt osób związanych z branżą projektowania wnętrz. Goście mieli również okazję zapoznać się z produktami cenionych marek oferujących luksusowe oświetlenie. Piotr Barański z firmy ELIT przedstawił zalety architektonicznych opraw oświetleniowych BUZZI&BUZZI i CORAL - materiału najnowszej generacji, mającego właściwości antybakteryjne i oczyszczające powietrze. Cristian Raugi reprezentujący DesignIT zaprezentował designerskie lampy marki Catellani & Smith oraz przedstawił filozofię tej firmy.

O dużym zainteresowaniu tematyką ze strony architektów mogą świadczyć długie rozmowy w kuluarach tuż po zakończeniu części szkoleniowej.

Szkolenie rozpoczęło cykl merytorycznych spotkań skierowanych do branży wnętrzarskiej, których organizatorem jest Cotton&Co.

Marka Cotton&Co. jest bezpośrednim importerem wysokiej jakości angielskich łóżek tapicerowanych i ręcznie robionych materaców. Duży nacisk kładzie na zwiększenie świadomości i edukację z zakresu dobrego i zdrowego snu wśród Polaków oraz prawidłowego urządzania przestrzeni sypialnianej.

 

Więcej na temat marki Cotton&Co na www.cottonco.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas