Designteka

Wizytówki

aromalux

AROMALUX

adres: ul. Zawadzkiego 19, 05-660 Warka
telefon: +48 501 509 969
email: bok@aromalux.pl
www: www.aromalux.pl

Firma AROMALUX jest unikalnym w skali kraju dystrybutorem ekskluzywnych produktów zapachowych do domu i do biura. Unikalnym, bo całkowicie oddanym sztuce malowania zapachem wyjątkowych klimatów wnętrz.

Wysoka jakość starannie wyselekcjonowanego asortymentu, zarówno pochodzącego od dostawców krajowych, jak i sprowadzanego z najodleglejszych zakątków globu, gwarantuje satysfakcję z zakupu i cudowne doznania zapachowe każdemu nabywcy.

Produkty w ofercie AROMALUX to tęczowa symfonia luksusowych nut zapachowych do wnętrz, w stylowych, atrakcyjnych wizualnie opakowaniach. Znajdą tu Państwo bogaty wybór dyfuzorów trzcinowych, świec zapachowych oraz innych wyjątkowych produktów zapachowych. Różnorodność designu produktów oraz bogaty bukiet kompozycji zapachowych pozwoli znaleźć odpowiedni styl do każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty, będące w sprzedaży, wytwarzane są na bazie naturalnych składników: olejków roślinnych, wosku, soi, a ich opakowania, przyciągające uwagę niezwykłą estetyką i wyszukaną formą, są bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

Wykwalifikowany personel AROMALUX nieustannie odkrywa nowe trendy i produkty, aby być dla klientów, indywidualnych oraz korporacyjnych, kompetentnym przewodnikiem w podróży po świecie luksusowych zapachów do wnętrz. Grono dostawców oraz partnerów biznesowych przedsiębiorstwa powiększa się i jest otwarte na nowych pasjonatów pięknych zapachów. Wyłączną dystrybucję swoich marek w Polsce powierzyli firmie AROMALUX producenci: Abode Aroma, Scented Space, Very Chic Home Parfum, Mr. & Mrs. Fragrance, ILANGA, Pantone Candles

Aromalux zaprasza Cię do świata ekskluzywnych zapachów – luksusu, który możesz podarować sobie i swoim bliskim.

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas