Designteka

Wizytówki

czerwonamaszyna

CzerwonaMaszyna.pl

adres: ul. Zabłocie 23, 30-701 Kraków
telefon: +48 12 312 40 00, + 48 502 354 464
email: bok@czerwonamaszyna.pl
www: czerwonamaszyna.pl

CzerwonaMaszyna.pl to kultowy polski sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz, dawniej znany jako Red Machine. W ofercie sklepu znajdziecie meble, oświetlenie, użyteczne wyposażenie kuchni i łazienki, a także dekoracyjne dodatki Wszystko dobrej jakości, zaprojektowane przez światowej sławy designer’ów i dostępne w krótkim terminie. W naszej ofercie jest ponad 20 tys. markowych produktów – ponad 1/3 jest dostępna od ręki. Konstantin Grcic, Stefano Giovannoni, Mateo Thun…. czy te nazwiska brzmią znajomo? Przedmioty spod ich ręki znajdziecie w CzerwonaMaszyna.pl

Showroom w Krakowie (odbierz osobiście)

Klientów z Krakowa i okolic zapraszamy do naszego showroom’u do byłej Fabryki Kosmetyków Miraculum – przy kawce w miłej atmosferze obejrzycie przedmioty przed zakupem. Fachowcy doradzą Wam w wyborze przedmiotu najlepszej jakości i najbardziej dopasowanego do Waszych potrzeb.

Pakowanie na prezent

W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo fantastycznych pomysłów na prezent. Nasz czerwony ryflowany papier i kremowa kokarda są już znane miłośnikom design’u. Nie potrzeba dodawać logo – wiadomo że to prezent zakupiony w naszym sklepie. Pakujemy estetycznie, elegancko i bez dodatkowych oznaczeń sklepu.

30 dni na zwrot

Klientów, którzy kupują przez internet informujemy o możliwości zwrotu zakupionego przedmiotu w terminie 30 dni – prosimy o dokładne sprawdzenie czy zakupiony przedmiot spełnia Wasze oczekiwania.

Codzienne oferty specjalne

Rabaty do 50% codziennie na coś innego. Odwiedzaj nas często lub zapisz się do specjalnej gazetki „Oferta dnia”. Pełnowartościowe przedmioty codziennie oferujemy nawet połowę taniej.

Zapraszamy!

CzerwonaMaszyna.pl

Showroom na terenie byłej fabryki Miraculum

Poniedziałek – czwartek od 9-17, w piątki do 15.30

ul. Zabłocie 23

30-701 Kraków

 

 

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas