Designteka

Wizytówki

jaga

Jaga

adres: ul. Zwycięzców 28 lok. 26, 03-938 Warszawa
telefon: +48 22 672 88 82
email: info@jaga.com.pl
www: www.jaga.com.pl

Firma Jaga została założona w 1962 roku w Belgii, gdzie do dziś znajduje się jej siedziba i zakład produkcyjny. Podstawę oferty producenta tworzą: grzejniki dekoracyjne, konwektorowe (ścienne, podłogowe stojące i kanałowe), zabudowy na specjalne zamówienie oraz nagrzewnice przemysłowe. Swoje produkty Jaga sprzedaje w całej Europie, a także w Ameryce, Chinach i Japonii.

Od początku swego istnienia belgijski producent dostarcza klientom twórczych i funkcjonalnych rozwiązań grzewczych o śmiałej estetyce. Jaga wytycza nowe ścieżki we wzornictwie urządzeń oraz w technologii grzewczej – co udowadniają nowoczesne systemy takie jak Low H2O (mała pojemność wodna) czy DBE.

W ciągu ostatnich lat grzejniki Jaga otrzymały wiele nagród za design i nowoczesne rozwiązania technologiczne, m.in. nagrodę IF Design Award Winner za grzejniki: Knockonwood i Strada. Pierwszym nagrodzonym była Strada, ścienny grzejnik o zwartej symetrycznej formie. Drugim zwycięzcą był unikalny projekt grzejnika Knockonwood. Knockonwood jest pierwszym grzejnikiem, którego przedni panel w całości wykonany jest z drewna.

Firma Jaga jest tez laureatem nagrody Eurostar Innovation Award 2002. Nagroda ta przyznawana jest za wybitne osiągnięcia i innowacje w określonej dziedzinie. Jaga otrzymała ją za wprowadzenie na rynek grzejników o małej pojemności wodnej.

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas