Designteka

Wizytówki

redro

Redro

Redro to sklep z dekoracjami ściennymi, o jakim zawsze marzyłeś. Dlaczego? Ponieważ u nas możesz nie tylko wybrać wzór swojego plakatu, obrazu, fototapety czy naklejki spośród kilkudziesięciu grafik dostępnych w katalogu, ale także łatwo dopasować go do swoich potrzeb, dobierając pożądany rozmiar, materiał czy nawet kolorystykę.

Wiemy, że dobry design jest ważny, ale nie zapominamy o tym, że jakość wykonania jest co najmniej równie istotna. Dlatego do produkowania naszych dekoracji ściennych wykorzystujemy tylko wysokiej klasy ekologiczne materiały opatrzone stosownymi atestami bezpieczeństwa i nietoksyczności. Korzystamy z innowacyjnej technologii druku HP Latex, dzięki czemu nasze produkty charakteryzują się wspaniałymi, nasyconymi barwami, dokładnie odwzorowującymi to, co widać na ilustracjach w katalogu, jednocześnie wykazując nieporównaną trwałość i odporność na szkodliwe czynniki: gwarantujemy, że wszystkie nasze obrazy, plakaty, fototapety i naklejki przetrwają długie lata, wyglądając dokładnie tak samo, jak w dniu zakupu.

Chcemy, aby przyjemność z użytkowania naszych dekoracji ściennych zaczynała się jeszcze przed ich nabyciem, dlatego dużą wagę przykładamy do obsługi klienta. Nasz zespół fachowo i kompetentnie doradzi w wyborze obrazu, plakatu, fototapety lub naklejki i z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości naszych klientów.

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas