Designteka

BLANCO do kuchni

22.03.2017

Marka BLANCO pojawiła się z luksusowymi rozwiązaniami kuchennymi i nowościami podczas Targów Meble Polska 2017 na stoisku wyłącznego dystrybutora na nasz kraj – firmy Comitor. Produkty te zwracały uwagę dopracowanym wzornictwem oraz funkcjonalnością.

Targi Meble Polska w Poznaniu były dla firmy Comitor ważnym wydarzeniem, sprzyjającym kontaktom handlowym oraz możliwością zaprezentowania szerszemu gronu konsumentów wyjątkowych rozwiązań marki BLANCO. Uwagę odwiedzających gości przyciągały nowoczesne kształty zlewozmywaków, baterii i luksusowych akcesoriów kuchennych tej firmy. Na stoisku można było zobaczyć m.in. zlewozmywaki w wykończeniu z innowacyjnego materiału Durinox®, który dotychczas używany był wyłącznie do produkcji blatów kuchennych. Tworzywo to zastosowano tutaj w blacie wraz z komorą BLANCO CLARON 700-U.

Z nowości zaprezentowanych podczas Meble Polska 2017 na uwagę zasługuje piętrowa komora BLANCO ETAGON, która zaskakuje niezwykłą estetyką w połączeniu z praktyczną funkcjonalnością. Nowatorska koncepcja krawędzi funkcyjnej powoduje, że zwykła komora nabiera zalet kompletnego zlewozmywaka. Rozwiązanie to, w połączeniu z przemyślanymi akcesoriami, pozwala na korzystanie z niej równocześnie na trzech poziomach: z komory, z krawędzi w komorze i krawędzi zewnętrznej zlewozmywaka. Ważnym elementem są w tym systemie szyny ETAGON ze stali szlachetnej, które oparte wewnątrz komory na krawędzi tworzą dodatkowe miejsce do ustawienia umytych naczyń. Elegancka linia krawędzi i wyposażenie komory w zakryty przelew C-overflow® oraz innowacyjny system odpływowy BLANCO InFino® sprawiają, że zlewozmywak BLANCO ETAGON dodaje każdej kuchni znamion luksusu.

Na ekspozycji znalazły się także komora ze stali szlachetnej BLANCO ETAGON 500-U oraz BLANCO ETAGON 500-U z kompozytu SILGRANIT® PuraDur® zaprezentowane z baterią BLANCO PANERA-S, wyróżniającą się wyjątkowo wygodnym sposobem wyciągania wylewki.

Wśród nowości targowych znalazły się także m.in. nowa linia zlewozmywaków ceramicznych o płaskich krawędziach BLANCO IDENTO XL 6 S w kolorze biały połysk (niektóre modele nadają się do montażu na równi z blatem), nowa wersja systemu segregacji odpadków BLANCO FLEXON II oraz przeznaczone do montażu przy oknie baterie BLANCO CORESSA-F z dźwignią z lewej strony, BLANCO LARESSA-F z dźwignią z prawej strony i BLANCO DARAS-F. Prezentowane podczas targów zlewozmywaki wyposażono w nowy system odpływowy InFino® charakteryzujący się brakiem szczeliny wokół odpływu, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Goście Targów Meble Polska 2017 mieli także okazję osobiście poznać i sprawdzić wytrzymałość, odporność na zarysowania i sposoby pielęgnacji materiału SILGRANIT® PuraDur®.

Informacje na temat zaprezentowanych nowości BLANCO oraz innych luksusowych rozwiązań do nowoczesnych kuchni można znaleźć na stronie www.comitor.pl

 

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas