Designteka

wydarzenia

Dizajn udomowiony

16.05.2012

Galeria Wnętrz DOMAR z Wrocławia już po raz czwarty zaprasza swoich klientów, architektów i projektantów do udziału w akcji „Dizajn udomowiony” (31 maja-30 czerwca 2012).

„Dizajn udomowiony” to organizowana corocznie przez Galerię Wnętrz DOMAR akcja prezentująca najnowsze, często premierowe, propozycje obecnych na terenie galerii marek, promująca polskie wzornictwo i projektantów oraz dająca okazję do bezpośredniego spotkania przedstawicieli firm, designerów i klientów. Ta unikalna na skalę ogólnopolską impreza, poświęcona wyposażeniu wnętrz, dzięki ciekawemu programowi, starannej organizacji i wsparciu partnerów cieszy się zasłużoną renomą. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 3500 osób!

Katarzyna Świętek, marketing manager Galerii Wnętrz DOMAR tak mówi o akcji:

„Po raz kolejny chcemy pokazać, że dizajn nie jest czymś dziwnym, wymyślnym, dostępnym tylko dla wąskiego grona. Dobry dizajn to coś, co mamy na wyciągnięcie ręki, a nie tylko w kolorowych pismach wnętrzarskich. Polskie marki i projektanci mają mnóstwo świetnych pomysłów, które coraz częściej znajdują uznanie na świecie. Warto wziąć udział w „Dizajnie udomowionym”, by przekonać się, że możemy żyć i mieszkać ciekawiej, ładniej i wygodniej.”

Nowości na żywo

Klienci, architekci i projektanci wnętrz z Wrocławia i Dolnego Śląska, będą mieli okazję zobaczyć nowości w ofercie kilkudziesięciu reprezentowanych na terenie galerii marek wnętrzarskich – będą to zarówno produkty, które prezentowano w tym roku po raz pierwszy na targach w Poznaniu czy w Mediolanie, jak i takie, które zadebiutują na rynku właśnie podczas „Dizajnu udomowionego”. Ambicją organizatorów akcji jest prezentacja jak największej ilości takich premier. „Stawiamy sobie za cel umożliwienie naszym gościom zobaczenia „na żywo” jak największej ilości nowych mebli, lamp, wnętrzarskich akcesoriów. Chcemy wspólnie z obecnymi u nas markami pokazać to, co ciekawe, zaskakujące, innowacyjne, wartościowe, rozbudzić wyobraźnię, zainspirować do sięgania po te produkty. Starannie przygotowujemy się do każdego Dizajnu udomowionego, bo traktujemy go jako prawdziwe święto naszej galerii.” – mówi Katarzyna Świętek. „Tym razem zmian jest szczególnie wiele – przeprowadziliśmy od początku roku remont obiektu, pojawiły się nowe marki – mamy nadzieję, że efekty naszej pracy są pozytywne.”

Wymiana doświadczeń

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, obok prezentacji nowości w programie „Dizajnu udomowionego” znajdzie się miejsce na dodatkowe wydarzenia, ekspozycje i prezentacje. 31 maja, jeszcze przed rozpoczęciem Nocy z Dizajnem, przedstawiciele firm, handlowcy, projektanci i architekci oraz przedstawiciele mediów będą mogli wziąć udział w konferencji „Marketing w branży wyposażenia wnętrz” organizowanej przez Galerię Wnętrz DOMAR, a odbywającej się na terenie Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Aby otrzymać zaproszenie do udziału w konferencji należy uprzednio zarejestrować się za pośrednictwem strony www.domar.pl

Polski dizajn w natarciu

O rosnącej roli i randze polskiego dizajnu będzie świadczyć ekspozycja pokazywana w Galerii Wnętrz DOMAR: „Polskie Red Dot”. Jest to prezentacja polskich produktów wnętrzarskich nagrodzonych dotychczas prestiżową międzynarodową nagrodą Red Dot. Interesująca zarówno dla młodych projektantów, jak i dla przedstawicieli branży może być druga z planowanych ekspozycji – pokazująca wyniki projektu „NowaFORMA. Swarzędz 2011”, w którym to firmy z regionu Swarzędza, znanego zagłębia meblarskiego, współpracowały z młodymi projektantami przy tworzeniu nowych wzorów mebli. Mieszkańcy Dolnego Śląska po raz pierwszy będą mieli także okazję zobaczyć specjalną edycję wystawy „Must have from Poland” oraz efekty zrealizowanego we Wrocławiu przy wsparciu firmy Bosch projektu kreatywnego „Stoły za 100 zł”.

Wyjątkowa noc

Galeria zachęca szczególnie do wzięcia udziału w otwierającej akcję „Dizajn udomowiony” Nocy z dizajnem – 31 maja 2012 r. Podobnie jak rok temu będziemy gościć wielu szefów i managerów polskich firm meblarskich, uznanych projektantów mebli, przedstawicieli mediów. Wiele niespodzianek przygotowują też obecne na terenie galerii marki. Muzyczną gwiazdą Nocy z Dizajnem będzie Kuba Badach z zespołem Poluzjanci.

Aby otrzymać zaproszenie do udziału w Nocy z Dizajnem należy uprzednio zarejestrować się za pośrednictwem strony www.domar.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas