Designteka

dodatki

Ekspres PIXIE

21.02.2013

PIXIE – najmniejszy, ergonomiczny ekspres Nespresso z elementami ze stali nierdzewnej.

Nespresso uzupełnia linię ekspresów PIXIE o modele z panelami ze stali nierdzewnej. Urządzenie to doskonale wpisuje się w koncepcję wzornictwa przemysłowego, zgodnie z którą mniej oznacza więcej.

Ta elegancko wykończona maszyna jest idealnym uzupełnieniem całej linii. Ma nowoczesny wygląd i niewielkie wymiary, a czarny, matowy uchwyt sprawia, że jest jeszcze bardziej stylowa. Wykonane ze stali nierdzewnej panele, dostępne są w dwóch wersjach: z wytłoczonymi liniami – PIXIE Steel Lines i wytłoczonymi kropkami – PIXIE Steel Dots.

Podobnie jak w innych ekspresach PIXIE, w modelu z panelami ze stali nierdzewnej, zastosowano wszystkie innowacyjne rozwiązania. Rozgrzanie się urządzenia i przygotowanie kawy espresso lub lungo zajmuje zaledwie 25–30 sekund. Wielkość filiżanki wybiera się za pomocą programowalnych przycisków. Dzięki regulowanej podstawce, swój ulubiony napój mogą przygotować zarówno miłośnicy espresso, jak i wielbiciele kawy z mlekiem. Urządzenie jest niezwykle wydajne i ekologiczne – wyłącza się po zaledwie dziewięciu minutach bezczynności. Dzięki tej funkcji, PIXIE zużywa 40% mniej energii niż najlepsze ekspresy z klasy energetycznej A. Co ciekawe, ma również 3 razy mniejsze potrzeby w zakresie odkamieniania.

Sercem urządzenia jest system Nespresso, zapewniający niezmiennie taką samą interakcję pomiędzy oryginalną kapsułką kawy, a ekspresem w celu uzyskania doskonałego napoju za każdym razem. System gwarantuje optymalne zarządzanie wszystkimi czynnikami – ciśnieniem, temperaturą i ilością wody, wszystko po to, aby użytkownik mógł cieszyć się stale najwyższą jakością kaw Grand Cru Nespresso.

Modele ekspresu PIXIE z panelami ze stali nierdzewnej będą dostępne na przełomie marca i kwietnia 2013 r. w cenie 699 zł we wszystkich butikach Nespresso, na stronie internetowej Nespresso, w Centrach Obsługi Klienta Nespresso oraz u wybranych partnerów handlowych.

Więcej informacji pod adresem www.nespresso.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas