Designteka

wnętrza, miejsca, dodatki

Elegancki piknik z Belle Maison

05.06.2013

Piękna pogoda i kwitnąca feerią barw przyroda zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu i rozpoczęcia sezonu piknikowego. Warto zastanowić się nad tym, co należy zrobić, aby posiłek na łące czy w parku zamienił się w elegancką ucztę. Pomocna w tym może się okazać oferta sklepu Belle Maison, która obfituje w dodatki i akcesoria idealnie pasujące do pikniku z klasą.

Każdy miłośnik plenerowych spotkań powinien się wyposażyć w kilka niezbędnych elementów: zastawę, naczynia do przechowywania przygotowanych potraw, szklanki czy kubki. Nie trzeba jednak rezygnować z ceramiki i szkła na rzecz jedno-razowego papieru czy plastiku. Warto je jednak lepiej zabezpieczyć. Propozycje Bel-le Maison to przepiękne zastawy z motywami roślinnymi, które podkreślą charakter spotkania. Talerze i półmiski warto też umieścić na stabilnej podstawie, a tą może się stać blaszana lub wiklinowa taca. Całość oprawy bez problemu uda się skompletować w sklepie bellemaison.pl

Do zabezpieczenia przygotowanych specjałów nadadzą się stylowe słoiki czy patery, które w połączeniu z kloszami nie tylko ochronią potrawy, ale też piękne je wyeksponują. Wówczas nawet proste kanapki będą się pięknie prezentowały w towarzystwie pysznych dżemów, oliwek czy owoców.

Dla tych, którzy chcą zabawić na świeżym powietrzu nieco dłużej, sklep bellemaison.pl przygotował przenośny grill w stylu retro. Dzięki niewielkim rozmiarom, jego transport i użytkowanie staje się bardzo proste. Nie musi też służyć wyłącznie do przyrządzania mięs, gdyż podgrzane pieczywo, warzywa lub inne przekąski będą smakować tak samo doskonale.

Belle Maison oferuje także różnorodne tekstylia, które sprawią, że poczujemy się komfortowo w ogrodzie, parku czy lesie. Na wyprawę pod gołym niebem należy koniecznie zabrać przyjemne w dotyku siedziska. Duży koc lub pled, bez trudu pomie-ści wszystkich biesiadników. Dodatkowo, miękkie poduszki zagwarantują jeszcze więcej wygody.

Amatorom wieczornych spotkań z pewnością przyda się także oświetlenie. Szklane lampiony i latarenki z ich subtelnym blaskiem sprawią, że spotkanie nabierze romantycznej i intymnej atmosfery.

Produkty i akcesoria dostępne w Belle Maison odmienią piknik z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki subtelnym, ale eleganckim elementom ten czas stanie się przyjemnością zarówno dla oka, jak i ducha.

Belle Maison

ul. Zagajnikowa 35, 91-849 Łódź

Więcej  na www.bellemaison.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas