Designteka

wydarzenia

Kawa z architektem

07.05.2012

Jesteś studentem architektury lub niedawno otrzymałeś dyplom? Masz w portfolio ciekawy projekt? Pracowałeś w uznanym biurze projektowym? Odbyłeś interesujący staż w kraju bądź zagranicą? Zaprezentuj się!

Weź udział w nowym cyklu pt. „Kawa z architektem”. Wyślij swoje portfolio wraz z krótkim tekstem o sobie, swoich inspiracjach, doświadczeniu i stażach (max 2 strony A4) na e-mail: fundacja.architektury@gmail.com w kategoriach: 1) domy jednorodzinne, 2) osiedla mieszkaniowe, 3) architektura użyteczności publicznej, 4) rewitalizacja. Zaprezentuj swój projekt już 23 maja w MiTo! Kolejne prezentacje w czerwcu i lipcu.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 12.05.2012 r. (w kategorii 1), 31.05.2012 (w kategorii 2,3,4).

Ogłoszenie wyników w kategorii 1: 16.05.2012 r.

Prezentacja 23.05.2012 r. o godz. 18.00 w MiTo, ul. Waryńskiego 28 w Warszawie.

Fundacja Architektury i MiToart.cafe.books zapraszają na nowy cykl wykładów o architekturze. Swoją działalność twórczą zaprezentują zarówno uznani i doświadczeni architekci jak i młodzi, rozpoczynający praktykę projektanci. Wykłady pozwolą na wymianę doświadczeń i myśli na temat współczesnych tendencji projektowych i pracy architekta. Celem cyklu jest promowanie architektury i uwrażliwianie społeczeństwa na estetykę przestrzeni publicznej oraz zainicjowanie dyskusji dotyczącej teorii i praktyki architektonicznej.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 23.05.2012 o godz. 18.00 w MiTo przy ul. Waryńskiego 28. Wykład na temat budownictwa jednorodzinnego wygłosi prof. Ewa Kuryłowicz.

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas