Designteka

dodatki

Kolekcja KLUDI BALANCE

30.06.2011

Niełatwo zachować równowagę między tym, co piękne i tym, co praktyczne. Projektantom KLUDI udała się niełatwa sztuka stworzenia przedmiotu, który nie traci nic ze swej funkcjonalności na rzecz estetyki. Nowa seria baterii KLUDI BALANCE to doskonała równowaga formy i funkcji.

Armatura z serii KLUDI BALANCE, łączy starannie przemyślaną formę z funkcjonalnością gwarantującą komfort użytkowania. Znakomicie sprawdzi się w eleganckim wnętrzu – niezależnie od tego czy będzie to stylowa, pałacowa łazienka czy nowoczesna przestrzeń utrzymana w stylu glamour.

Kombinacja gładkich płaszczyzn i łagodnych krzywizn sprawia, że ta seria armatury jest idealnym dopełnieniem wyrafinowanych wnętrz łazienkowych o ponadczasowym charakterze. Charakterystycznym elementem tej serii są uchwyty baterii jednouchwytowych przypominające skrzydła wzbijającego się do lotu ptaka. Ten subtelny kształt nie wynika jedynie ze względów estetycznych – ma też optymalne własności ergonomiczne i łatwo zmienić pozycję uchwytu nawet mokrą ręką.

W skład serii wchodzą baterie umywalkowe w różnych rozmiarach pozwalające na dopasowanie do różnego typu umywalek (w tym elektronicznie sterowaną baterię z czujnikiem ruchu, pozwalającą na wygodne i oszczędne korzystanie z wody), baterie wannowe (w wersji z natryskiem wykorzystano tu również nową głowicę natrysku KLUDI FIZZ o oryginalnej organicznej formie, zrywającej z dominacją okrągłych głowic natryskowych), prysznicowe i bidetowe.

Zalety funkcjonalne i estetyczne osiągają w KLUDI BALANCE idealną harmonię. Wyrafinowane kształty kryją nowoczesne rozwiązania techniczne: perlatory s-pointer Eco oraz ograniczniki wypływu gorącej wody.

Seria zaprezentowana po raz pierwszy na targach ISH 2011 we Frankfurcie została przyjęta z ogromnym zainteresowaniem targowych gości i klientów KLUDI. KLUDI BALANCE ze swoim charakterystycznym, zapadającym w pamięć wzornictwem oraz walorami funkcjonalnymi ma z pewnością szansę by w przyszłości dołączyć do najpopularniejszych kolekcji armatury KLUDI.

Więcej na www.kludi.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas