Designteka

wydarzenia

Kuchnia, moda, fotografia i muzyka w S-Line Studio

25.07.2019

W S-Line Studio odbyło się wydarzenie Black&White oddziałujące na wiele zmysłów. Zorganizowano wernisaż fotografii Szymona Brodziaka oraz pokaz mody Natalii Śliwowskiej. Spotkanie uświetniła obecność pianisty oraz pokaz gotowania na żywo. Goście otrzymali dawkę wrażeń estetycznych, kulinarnych i muzycznych.

S-Line Studio mieści się przy ulicy Walczaka 12/1 w Gorzowie Wielkopolskim. To nowoczesny salon, w którym Klienci mają możliwość zapoznania się z nową jakością ekspozycji kuchennych.  Miejsce przeznaczone jest dla osób, które oczekują usług na wysokim poziomie, poszukujących syntezy elegancji, sztuki i innowacji. Jednym słowem dla koneserów. Poza projektowaniem i tworzeniem aranżacji wnętrz domów, mieszkań, kuchni i powierzchni usługowych, oferuje niestandardową opcję obejrzenia projektu przed wcieleniem go w życie. To również przestrzeń, która stwarza możliwości dla interesujących inicjatyw. Jedną z nich była zorganizowana niedawno wystawa fotografii Szymona Brodziaka, połączona z pokazem mody Natalii Śliwowskiej. Partnerem wydarzenia została firma Comitor.

Projektantka zaprezentowała przedpremierową kolekcję, powstałą na bazie inspiracji muzyką wiolonczelisty i kompozytora Adama Bałdycha. Śliwowska, poza kreowaniem ubioru i dodatków, zajmuje się organizacją pokazów, wystaw oraz szkoleniem dzieci i młodzieży w zakresie projektowania i szycia. Z kolei Szymon Brodziak specjalizuje się w czarno-białej fotografii. Jest laureatem wielu nagród a jego prace wystawiano w galeriach na całym świecie. Prowadzi dwie autorskie galerie. Jedna z nich znajduje się właśnie przy S-Line Studio. Monochromatyczne prace Brodziaka zaprezentowane na wernisażu skupiały się przede wszystkim na zjawiskowych krajobrazach i kobiecym pięknie.

Wydarzenie obfitowało również w doznania zmysłu smaku. O podniebienia gości zadbał Tomasz Janczewski z restauracji Pocztowa 13, który w nawiązaniu do motywu przewodniego imprezy, zaserwował czarno–białe przekąski. Sprzęt kuchenny dostarczyła firma Comitor, dystrybutor marek oferujących wyposażenie kuchenne z segmentu premium, takich jak Blanco, Novy, czy Küppersbusch.

Goście ubrani w czarno-białe stroje mieli możliwość spotkać się, porozmawiać o projektowaniu, sztuce, wymienić inspiracjami i przetestować innowacje w nowych modelach samochodów Mercedes Benz DDB Auto Bogacka. Oprawę muzyczną zapewnił pianista Michał Dąbrowski.

***

https://comitor.pl/

https://www.facebook.com/Comitor/

https://www.instagram.com/comitor_pl/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas