Designteka

dodatki

MINIMALLIVING

23.10.2012

MINIMALLIVING powstało z miłości do prostoty. Prostoty w najlepszym wydaniu i w najwyższej jakości. Ma być unikatowo i pięknie….

Twórcy MINIMALLIVING są architektami, którzy zajmują się również architekturą wnętrz. Projektują grafiki, których sami chętnie używają w swoich projektach, a które do tej pory projektowali tylko do swoich realizacji.

Grafika tekstowa jest nie tylko obrazkiem ale jest również mottem jakie nam w życiu przyświeca, czasem żartem lub wskazówką, czasem naszą osobistą identyfikacją lub apelem.

Na grafikach MINIMALLIVING znajdują się teksty, które bawią bądź skłaniają do myślenia. Motywują do działania, pokazują świat z lepszej strony, pozytywnie nastawiają lub przypominają w jaki sposób możemy być lepsi dla samych siebie i dla innych – niekiedy z przymrużeniem oka. Są to teksty, które chodziły po głowach twórcom lub takie, które ich zainspirowały i postanowili pokazać je w nowej odsłonie graficznej.

Prezentowane grafiki standardowo dostępne są w dwóch wymiarach: 100×70 oraz 70×50. Twórcy kładą duży nacisk na jakość produktów: pracują na najlepszych papierach, a drukują u tych , którzy tak jak i oni kochają to co robią. Wysoka jakość druku (odpornego na promienie UV) oraz jakość papieru (200g) dają gwarancję, że grafika długo pozostanie w idealnym stanie. Dodatkowo jest możliwość pokrycia grafiki laminatem, który utwardza papier oraz powoduje, że staje się zmywalna. Takie rozwiązanie polecamy w przypadku kiedy nie będzie ona oprawiana, a jedynie traktowana jako plakat.

Wszystkie grafiki występują w limitowanym nakładzie! Każda z nich ma oryginalny numer. Dzięki temu klient będzie miał w domu coś czego nie będzie miał szansy spotkać u sąsiada.

MINIMALLIVING ma mnóstwo pomysłów do zrealizowania, a grafiki to dopiero początek. Liczymy na to, ze ta pasja stanie się równiez Waszą pasją.

Cena grafiki 70×100 cm: 149 pln brutto. Cena grafiki 50×70: 99 pln brutto. Cena dotyczy samej grafiki – bez oramowania.

Więcej na www.minimalliving.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas