Designteka

wnętrza

Newmor podsumowuje rok 2019

27.01.2020

Od lat dyktuje nie tylko trendy wzornicze, ale i funkcjonalne rozwiązania, wpływające na nowe postrzeganie przestrzeni komercyjnych. Newmor Polska to niewątpliwie jeden z liderów w produkcji i dystrybucji materiałów wykończeniowych do wnętrz obiektowych. Wejście na nowe rynki, premiery kolekcji, spektakularne realizacje hoteli w całej Polsce – to tylko niektóre z sukcesów, jakimi krakowska firma może pochwalić się w minionym roku.  

Sukcesy i wyzwania

Rok 2019 przyniósł Newmor Polska uczestnictwo w realizacji wielu wnętrz hotelowych. Warto wspomnieć tu chociażby o dużych obiektach w polskich górach – Bachleda Residence Club oraz Hotelu Bania Thermal & Ski,  a także nadmorskim Bel Mare Resort. Powodzenie oferowanych przez nas materiałów wykończeniowych generowało ogrom pracy i wyzwań, ale mamy za sobą fantastyczny rok dla firmy. Koniec roku należał zdecydowanie do znakomitych targów Warsaw Home, na których pokazaliśmy najnowsze wzory z kolekcji tapet i personalizowanych wykładzin. – podsumowuje Zdzisław Krzeczowski, Prezes Zarządu, Newmor Polska Sp. z o.o.

Firma zainaugurowała także cieszący się ogromnym powodzeniem cykl spotkań z krakowskimi architektami, połączony z prezentacją marek z portfolio. Ze względu na duże zainteresowanie będzie on kontynuowany w bieżącym roku. Program wydarzeń skupi się wokół atrakcyjnych tematów przybliżających kulturę i obyczaje, m.in. Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Belgii, Danii, czy Niemiec.

Podłogi i ściany z indywidualnym wzorem

Możliwość personalizacji jest trendem, który z roku na rok zyskuje na popularności, dlatego najlepiej sprzedającymi się produktami Newmor były tapety i wykładziny z możliwością wykonania indywidualnego nadruku. Firma oferuje usługę z użyciem druku cyfrowego, z możliwością umieszczenia dowolnie wybranego motywu. Zwiększająca się świadomość ekologiczna spowodowała, że dużą popularnością cieszyła się także kolekcja amerykańskich tapet obiektowych Len-Tex. Skierowana jest przede wszystkim do osób, którym zależy na aspektach ekologicznych i cenią materiały bezpieczne dla zdrowia. Tapety są wykonane w technologii Clean Vinyl Technology, pozbawione są środków chemicznych i pomagają dbać o czyste powietrze we wnętrzach.

Co przyniesie 2020 rok?

Zmieniające się potrzeby klientów, a także nowe trendy, będą inspiracją do premier nowych, oryginalnych kolekcji. Jednym z działań, jakie planuje Newmor Polska, jest także wprowadzenie nadruków na tapety ekologiczne.

Sukcesem z roku 2019, który będzie procentował w przyszłości, jest wkroczenie na nowe obszary sprzedaży. – Dzięki temu, że rok obfitował w ogromną liczbę projektów, możemy pochwalić się m.in. wejściem na rynek niemiecki. Otwiera to przed nami nowe ścieżki rozwoju, nowe wyzwania – dodaje Zdzisław Krzeczowski.

Na zakończenie poprzedniego roku firma zorganizowała pierwszą edycję konkursu „Projekt wnętrza z Fitnice Floor” dla architektów i projektantów wnętrz. Zadaniem uczestników jest wysłanie projektu architektury wnętrz z wykorzystaniem wykładzin winylowych z kolekcji Fitnice Floor hiszpańskiego producenta Vertisol. Prace można nadsyłać jeszcze do 31 maja 2020.

Już za chwilę, w lutym 2020, odbędzie jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych – 4 Design Days. Największe w tej części Europy święto architektury, designu i nieruchomości gromadzi najważniejszych przedstawicieli branży. Stoiska marki Newmor (nr.99) szukajmy w Centrum Kongresowym.

www.newmor.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas