Designteka

wydarzenia

Premiera kolekcji Karima Rashida

21.03.2012

15 marca 2012 roku w warszawskim salonie BoConcept przy ulicy Młocińskiej 5/7 odbyło się spotkanie inaugurujące nową kolekcję mebli i dodatków Ottawa zaprojektowaną przez Karima Rashida.Karim Rashid jest jednym z najbardziej znanych designerów średniego pokolenia na świecie. Autor ponad 3000 projektów wdrożonych do produkcji, zdobył ponad 300 nagród. Jego prace znajdują się w 200 muzeach i galeriach w 35 krajach. Karim Raashid zaprojektował najnowszą, wiosenną kolekcję mebli i dodatków dla BoConcept o nazwie Ottawa.

W miniony czwartek BoConcept odwiedziło koło 150 osób, wśród nich architekci, projektanci i przedstawiciele mediów. W doskonałych nastrojach i…w obowiązujących strojach z różowym akcentem, goście wysłuchali wykładu dotyczącego postaci i twórczości Karima Rashida przygotowanego przez dr Krystynę Łuczak-Surówkę. Prezentację najnowszej kolekcji Ottawa, zaprojektowanej przez wielkiego designera dla BoConcept, przeprowadzili Magdalena Posiadało (Kierownik Sprzedaży BoConcept) i Kamil Maślanka (Kierownik Salonu BoConcept).

Najpilniejsi słuchacze, uczestnicy wykładu o designie Karima Rashida, na zakończenie spotkania mogli pochwalić się zdobytą wiedzą i wygrać unikatową nagrodę w postaci książki projektanta, z jego własnoręcznym autografem! Niezwykłą wygraną mogą się pochwalić trzy młode projektantki, w tym przedstawicielka kwartalnika Design Alive, Eliza Ziemińska!

 

Wieczór prowadziła Olga Kisiel-Konopka

Specjalne podziękowania składamy partnerom spotkania:

Restauracja i Klub Endorfina Foksal (www.endorfinafoksal.pl), BodyConcept (www.bodyconcept.pl), Rent Design (www.rentdesign.pl).

Spotkanie projektantów i architektów w BoConcept było pierwszym z cyklu, kolejne odbędą się już wkrótce! Dodatkowe informacje www.boconcept.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas