Designteka

wydarzenia

RE:produkcje vol. 5

12.02.2012

RE:produkcje vol. 5 czyli fantastyczny design/vintage/handmade na wyciągniecie ręki!

Już po raz piąty spotykamy się na najpopularniejszych warszawskich targach oryginalnych dodatków, designerskiej odzieży, fantazyjnej biżuterii i innych odlotowych gadżetów, które po prostu TRZEBA MIEĆ.

W pierwszą niedzielę marca (04.03) w Spółdzielni CDQ na ul. Burakowskiej 12 (nieopodal CH Arkadii) w godzinach 12.00-20.00 gościć będziemy najciekawszych polskich artystów, projektantów i designerów, którzy po okazyjnych cenach, bez pośredników, będą sprzedawać swoje autorskie wyroby. Tę edycję nie bez kozery nazwaliśmy de luxe! Wśród twórców zobaczymy bowiem najoryginalniejsze produkty, najlepszych (co wcale nie oznacza najdroższych) polskich projektantów: To Cut Sth, Inni, Paulina Plizga, Podobasz Mi Się Mała, Hold me Tights, Purol Design, Bajki jak z bajki, Twins, RISK made in warsaw, YOGI BABU projekt, Ekoista, Motiv Art, Twórczywo, Pracownia Mitu Mitu i wielu, wielu innych! W sumie 85 stoisk, także z perełkami vintage m.in od Ready To Wear, Fashion Freak czy Retrofuturo.

Podczas edycji de luxe będzie też wiele innych atrakcji! Duet Inkipinki tworzący designerskie przypinki umożliwi chętnym samodzielne stworzenie własnego badzika. Zapraszamy więc z własnymi projektami lub do spontanicznego tworzenia na miejscu z papieru i przyborów do rysowania, których nie zabraknie.

W trakcie imprezy będzie oczywiście czynny bar, a w nim tradycyjnie pyszne polskie jedzonko, jak: rosół, kiełbaski, jajka w majonezie i domowe ciasta, a także specjały wegetariańskie: naleśniki ze szpinakiem czy pierogi z soczewicą. Wszystko to w cenach 5-10 zł. Do tego, oprócz smacznej kawy i wyboru herbat, także opór niszowych browarów i hot shoty – do wyboru, do koloru!

O oprawę muzyczną imprezy zadbają DJe z teamu PTFM (Play That Funky Music!), a wieczorem po udanych wariacjach zakupowych będzie można potupać nóżką przy totalne wystrzałowym miksie dźwięków niezawodnego Dj Damiena z Francji. Uff! Będzie się działo!

Naturalnie i tym razem zadbamy o potrzebujących oraz o środowisko. W ramach akcji „Wkręć się w rękodzieło” zbieramy plastikowe nakrętki, które potem przekażemy Stowarzyszeniu Dom Rodzina Człowiek, które z kolei zamieni ja na wózki inwalidzkie.

Plakat na tę edycję przygotowała Kfiatek Zdolne Rączki, której biżuteryjne cudeńka także zobaczycie na RE:produkcjach.

Wystawców chętnych do pokazania swoich produktów na RE:produkcjach vol. 5 zapraszamy do składania propozycji na mail: produkcje.re@gmail.com do dnia 25.02.2012.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas