Designteka

wydarzenia

TOP DESIGN award

15.11.2011

Rusza czwarta edycja konkursu TOP DESIGN award.

Podczas przyszłorocznej areny DESIGN już po raz czwarty wręczone zostaną nagrody w konkursie TOP DESIGN award. Do 16 stycznia 2012 można zgłaszać produkty, które powalczą o prestiżowe wzornicze trofeum.

Przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka i wellness, biuro, przestrzeń publiczna i ogrody, oświetlenie, media i sprzęt elektroniczny, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna, przemysł i rzemiosło, rozrywka i sport, tekstylia domowe i artykuły dekoracyjne, wyposażenie wnętrz, moda i akcesoria – innowacyjne i interesujące wzorniczo produkty z tych grup tematycznych zostaną 5 marca 2012 nagrodzone podczas uroczystej gali TOP DESIGN awards. Jednak nim to nastąpi, zostaną one poddane dwukrotnej ocenie międzynarodowego jury złożonego ze specjalistów.

Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizator konkursu – postawiły sobie za cel zwiększenie świadomości potrzeby współpracy producenta i projektanta. Właśnie przekonanie, że unikatowe i innowacyjne projekty pozwalają producentom osiągnąć wysoką pozycję na rynku, jest siłą napędową konkursu TOP DESIGN award.

- Chcemy promować i upowszechniać wybitne osiągnięcia w zakresie designu poprzez nagradzanie rozwiązań zastosowanych w produktach. – mówi Monika Wietrzyńska, organizator konkursu i dyrektor wydarzenia arena DESIGN. – Znamy dalsze losy produktów, które zostały nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu TOP DESIGN award. Sukces, który osiągnęły, jest najlepszym dowodem, że dobre wzornictwo się po prostu sprzedaje.

Wśród firm, których produkty mogą poszczycić się znakiem TOP DESIGN award, są Hansgrohe, Thonet, Balma Design, Zelmer, Vox Industrie, PROFIm, Bymorritz, Fun Factory, Schattdecor, Marmorin, Manufaktura Ceramiczna Krystyna Kaszuba-Wacławek czy Flügger.

Do uczestnictwa w bieżącej edycji konkursu TOP DESIGN award mogą zgłaszać się zarówno producenci, jak i projektanci z seryjnie produkowanymi produktami, które są na rynku nie dłużej niż dwa lata lub zostaną wprowadzone do produkcji w roku 2012.

Szczegółowe informacje: www.arenadesign.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas