Designteka

wydarzenia

Wystawa design32

16.07.2014

design32 od 25 lipca 2014 do 31 sierpnia 2014 w Rondo Sztuki w Katowicach.

Wernisaż i ogłoszenie wyników konkursu: 25 lipca, godz. 17:00

Już po raz piąty Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach organizuje projekt DESIGN 28 – czyli unikatowy w Polsce konkurs na Najlepszy Dyplom Projektowy. W tym roku projekt musiał zmodyfikować nieco swoją nazwę, bo do grona publicznych uczelni artystycznych dołączyła Akademia Sztuk Pięknych w Szczecinie, tym samym w piątej edycji konkursu o tytuł najlepszego dyplomu projektowego powalczy aż 32 Dyplomantów (po 4 z każdej uczelni).

 

Kto? 32 Dyplomantów wyselekcjonowanych przez swoje uczelnie. Projektanci z nieszablonowymi pomysłami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Skąd? Najlepsze dyplomy projektowe z 8 publicznych uczelni artystycznych z Polski: Akademii Sztuk Pięknych z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Uniwersytetu Artystycznego z Poznania i od tego roku z Akademii Sztuk Pięknych w Szczecinie.

Gdzie? Galeria ASP Katowice Rondo Sztuki

Kiedy? 25.07 – 31.08.2014 / każdego roku po obronach dyplomów!

Wernisaż: 25.07 godz. 17.00

W tym roku hasłem przewodnim projektu DESIGN 32 są zmysły. Design zaprojektowany przez tegorocznych absolwentów publicznych uczelni artystycznych odpowiada bowiem na potrzeby wszystkich zmysłów: jest estetyczny, funkcjonalny, wielowymiarowy, sensualny i robiony na miarę. Jak co roku dopiero pod koniec czerwca dowiemy się jakie projekty zostały wytypowane do konkursu, ale można spodziewać się szerokiego spektrum: od produktu, poprzez ceramikę, projektowanie ubioru, architekturę wnętrz do projektowania graficznego. Co roku Design 32 diagnozuje aktualny stan młodego design w Polsce, warto więc zajrzeć na wystawę i zobaczyć jak wygląda przyszłość polskiego designu!

Opisy dyplomów design32 (PDF)

Więcej na www.rondosztuki.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas