Designteka

wnętrza

Carpet Studio z Ege

29.09.2016

Carpet Studio z Ege w najnowszym polskim hotelu Holiday Inn.

Wykładziny dywanowe duńskiej marki Ege zastosowano w nowo otwartym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Panorama Reden Bar, salon VIP oraz apartament Suite, w których je ułożono to jedne z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń. Wykładziny dostarczyła firma Carpet Studio.

Czterogwiazdkowy hotel Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej to najnowsza inwestycja, którą wsparła firma Carpet Studio dostarczająca wykładziny obiektowe znanej duńskiej marki Ege. Hotel stawia na klientów biznesowych i luksusową obsługę, dlatego tak ważne było przygotowanie wnętrz w wysokim standardzie. Wykładziny Ege, które zastosowano w reprezentacyjnych pomieszczeniach – barze Panorama Reden, salonie VIP oraz apartamencie Suite charakteryzują najwyższe parametry techniczne oraz wyjątkowy design.

Działająca od przeszło 75 lat firma Ege specjalizuje się w produkcji wykładzin i płytek dywanowych, które chętnie są wykorzystywane w hotelach i budynkach użyteczności publicznej na całym świecie. Ma w swojej ofercie ponad 5 tysięcy wzorów wykładzin obiektowych, które często są produkowane na indywidualne zlecenie klienta. Dzięki najnowszym technologiom produkty skandynawskiej marki dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań inwestorów –  nie tylko pod względem wymiarów, ale też kolorystyki i proporcji pojawiających się na nich motywów. Stałe kolekcje od lat projektują dla Ege znani designerzy, architekci oraz kreatorzy mody, tacy jak Christian Lacroix, Jean Paul Gaultier czy Tom Dixon. Na specjalne zamówienie robione są także wykładziny o nawet najbardziej nietypowych kształtach i wzorach. Carpet Studio, firma która jest wyłącznym dystrybutorem Ege w Polsce, jako jedyna z branży wykładzin obiektowych ma także własny zespół projektowy, wspierający kompleksowo inwestorów oraz architektów już w fazie powstawania projektów wykładzin.

 

Więcej informacji na www.carpetstudio.pl

 

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas