Designteka

miejsca

Gala Collezione otwiera nowy salon w Krakowie

27.04.2022

Sieć salonów Gala Collezione powiększyła się o kolejny punkt sprzedaży. Mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogą teraz osobiście sprawdzić zalety cenionych przez architektów polskich sof, foteli, narożników i mebli modułowych, z których słynie firma. Autoryzowany Salon Firmowy mieści się w krakowskiej Galerii Wnętrz Solvay, a za projekt przestrzeni odpowiada znana i ceniona architekt Monika Staniec. Jednocześnie firma zmodernizowała i unowocześniła wybrane aranżacje w istniejących już lokalizacjach na terenie całej Polski.

Wybór lokalizacji nowego salonu Gala Collezione podyktowany był obecnością innych marek meblarskich w galerii, zastanym na miejscu potencjałem handlowym i prostym dojazdem z każdego miejsca w Krakowie. W Solvay odbywają się cykliczne spotkania branżowe, wystawy i prezentacje z zakresu designu i sztuki. Lokal o powierzchni nieco ponad 300 m2, został zaaranżowany od zera. Meble z oferty Gala Collezione uzupełniono o kreujące domową atmosferę komody, witryny i stoły z krzesłami. W salonie stworzono strefy wypoczynkowe, podobne do tych, jakie urządzamy we własnych domach. Dobrano do nich żyrandole, odpowiednie kolory ścian i przykuwające wzrok tapety.

„Jesteśmy polską firmą, która bardzo dynamicznie się rozwija. Aktualnie mamy dziesięć własnych salonów firmowych na terenie Polski. Znajdują się w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Suwałkach i Bydgoszczy. Nowy salon w Krakowie pozwoli nam na zaprezentowanie pełnej oferty Gala Collezione mieszkańcom Małopolski. Z jednej strony umacniamy rozpoznawalność marki,  z drugiej – skupiamy się na dalszym wzmacnianiu linii produktów, która jest naszym wyróżnikiem, czyli na lubianych przez Klientów systemach modułowych. To nasza odpowiedź na szybki rozwój branży wnętrzarskiej i coraz wyższe standardy wśród klientów.  Najbliższe plany Fabryki Mebli Gala Collezione to dalsza ekspansja,  wprowadzanie do oferty kolejnych modeli z dodatkowymi funkcjami, czy sesje produktowe z najlepszymi fotografami i stylistami. Dużą uwagę poświęcamy także Programowi Architekt, opartemu na współpracy marketingowej B2B z projektantami wnętrz. Spotykamy się z nimi podczas licznych imprez poświęconych designowi, wymieniając się poglądami i tworząc wspólnie przestrzeń do dyskusji, jak sięgać po dobry design, ale także na co zwrócić uwagę podczas dobierania mebla do własnych potrzeb” – mówi Grażyna Michalska, Brand Manager Gala Collezione.

W krakowskim salonie można zobaczyć najnowsze kolekcje modułowe Loggia, Idylla, Look, jak i te, z których marka znana jest od lat: Belluno, Volta, Karato, Voss, Olbia czy Monday. Znajdziemy tu modele tapicerowane w różnych wielkościach modułów, w różnym wydaniu pokryć – od skór naturalnych po welwety i plecionki, od beżu, szarości po rudości. Portfolio dostępnych kolekcji jest bardzo zróżnicowane, każdy odbiorca znajdzie więc bez problemu propozycje dla siebie. Osoby, które potrzebują odetchnąć podczas wyboru sofy, mogą podziwiać krajobraz za oknami. Meble celowo ustawiono tak, by można było złapać oddech i zastanowić się nad zakupem, nie wychodząc z salonu. W ofercie znajdą się również dodatki w postaci lamp – można je zamówić bezpośrednio na miejscu. „Salon sprzedaży mebli tapicerowanych to nie tylko sklep. To miejsce, w którym potencjalny Klient może osobiście sprawdzić sofy, uzyskując wartościową opinię o produkcie. Taką przestrzenią są właśnie salony Gala Collezione”- mówi znana i ceniona architekt Monika Staniec, odpowiedzialna za krakowską aranżację.

Dla architekta

Nowy Autoryzowany Salon Gala Collezione mieści się w Krakowie, przy ul. Zakopiańskiej 105. To miejsce, które w szczególny sposób zatroszczy się także o profesjonalistów, na co dzień obcujących z wnętrzami. Architekci i projektanci wnętrz znajdą tu wiele inspiracji. Na Zakopiańskiej warto pojawić się w towarzystwie inwestora, by osobiście sprawdził jakość, komfort i dodatkowe funkcje, z których znane są meble, takie jak bary ze schowkiem, elektryczne sterowanie z możliwością zmiany kąta nachylenia mebla, czy modele z dostępem do ładowania USB.

www.GalaMeble.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas