Designteka

wnętrza

Pięknie od Bedsing Kids

22.11.2016

Urządzając pokój dziecięcy rodzice coraz większą uwagę przywiązują nie tylko do komfortu oraz bezpieczeństwa dziecka, ale również wyglądu i estetyki pomieszczenia.

Ma być nowocześnie, a zarazem funkcjonalnie.

Naprzeciw potrzebom wychodzi młoda, polska marka BEDSIGN KIDS, która szturmem podbija rodzimy jak również zagraniczny rynek. Unikalny design, a zarazem proste i minimalistyczne formy sprawiają, że każdy mebel stworzony przez Bedsing Kids jest wyjątkowy. Nic więc dziwnego, że blogi wnętrzarskie oraz parentignowe w Anglii, Australii, Nowej Zelandii, Włoszech czy Stanach Zjednoczonych pokochały meble przez nich tworzone.

Marka specjalizuje się w projektowaniu łóżek dziecięcych. Pierwsza autorska linia mebli kształtem nawiązuje do formy domku. Dzięki temu łóżko staje się nie tylko miejscem wypoczynku , ale również miejscem zabaw i rozwoju kreatywności dziecka.

Mocną stroną Bedsing Kids jest dopracowanie najmniejszych detali oraz produkcja mebli w Polsce. To daje pewność, że łóżko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz lakierów posiadających atesty. Rodzic nie musi się więc martwić, że kupując produkt narazi swoje dziecko na niebezpieczeństwo.

Marka, choć na rynku jest dopiero od kilku miesięcy, to zainteresowanie jej meblami jest ogromne.

Projekty Bedsing Kids możemy oglądać nie tylko na Facebooku, Instagramie czy w sklepie internetowym www.bedsignkids.com, ale również na wydarzeniach branżowych takich jak Targi Rzeczy Ładnych, WZORY, Mamaville czy Home Expo.

Już na początku 2017 roku BEDSIGN KIDS przedstawi rozszerzony katalog produktów.

Szykuje się kolejna meblowa rewolucja!

Więcej na www.bedsignkids.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas