Designteka

dodatki

Sklep Ditta Zimmermann

10.12.2015

Sklep internetowy Ditta Zimmermann zaprasza na zakupy!

Na początku grudnia br. ruszył sklep online polskiej marki biżuteryjnej Ditta Zimmermann. Szukasz pięknej biżuterii, pomysłu na prezent pod choinkę, niebanalnego upominku? Zapraszamy na www.dittazimmermann.com

Jaka jest biżuteria Ditty Zimmermann?

Przede wszystkim niezwykle różnorodna – każda z Pań z pewnością odnajdzie wśród propozycji projektantki coś zgodnego ze swoimi upodobaniami. Wystarczy zresztą zwrócić uwagę na samą różnorodność wzorów, kolekcji, czy kamieni: od subtelnego, najmodniejszego w nadchodzących sezonach różowego kwarcu, poprzez perły, kryształ, granaty, ametysty, agaty dendrytowe, po czarny onyks. „Polki są wymagające – konsekwentnie szukają własnego stylu i oryginalnych ozdób. Dlatego chciałam zaproponować swoim klientkom, jak najbardziej zróżnicowane kolekcje ” – komentuje Ditta Zimmermann.

KOLEKCJA DONUM

Inspiracją do kolekcji DONUM było piękno, którego symbolem jest wkomponowana w nią perła – symbol doskonałości i kobiecości. Czysta forma, oszczędny minimalizm i linearne kształty sprawią, że poczujesz się wyjątkowo pięknie.

DONUM adresowane jest do kobiet romantycznych, subtelnych, ale także świadomych swojej wartości. Przemówi do osób, które nie chcą nawet w codziennych stylizacjach rezygnować z zaakcentowania swojej kobiecości.

KOLEKCJA INSOLENS

INSOLENS to wyjątkowo unikatowa kolekcja. Charakteryzuje się dynamiką i różnorodnością, która przejawia się w użyciu szerokiej gamy kształtów oraz  kontrastu form geometrycznych z formami linearnymi.

INSOLENS daje szansę zaprezentowania swojej osobowości kobietom, które nie obawiają się podążać swoimi ścieżkami i pragną wyglądać awangardowo. Tę kolekcje wybiorą osoby pewne swojego zdania i wyrażające śmiało swoje poglądy oraz upodobania estetyczne.

KOLEKCJA GEOMETRIC DESIGN

GEOMETRIC DESIGN jest kolekcją wyjątkowo odważną. Geometria podkreśla jej kubistyczne kształty, a forma dominuje tu nad metalem, nie odbierając mu jednak istotnej roli. Szlachetna i zmysłowa.

GEOMETRIC DESIGN to propozycja dla kobiet preferujących nowoczesne formy ubrań i akcesoriów, ceniących harmonię wynikającą z geometrycznych kształtów i przemyślanych proporcji. Spodoba się osobom dynamicznym, świadomym aktualnych trendów w designie, sztuce i architekturze.

KOLEKCJA KONSTELACJE

KONSTELACJE przyciągają spojrzenia kobiet ceniących wolność oraz kobiet, które są ciekawe świata. Cała kolekcja owiana jest tajemnicą, która swój  rodowód ma w kosmicznych konstelacjach. Przynależy do innej czasoprzestrzeni. Zastosowany w niej onyx symbolizuje wewnętrzną siłę, wyzwala energię i przywraca równowagę. Natomiast dyskretny błysk cyrkonii nadaje jej głębię, symbolizuje światło i czystość.

Więcej informacji i sklep internetowy: www.dittazimmermann.com

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas