Designteka

dodatki

Wiosenne kolekcje pościeli

14.03.2014

To, że sen jest ważny, wie każdy z nas. O prozdrowotnej roli wypoczynku powiedziano i napisano już wiele. Wciąż jednak zbyt mało mówi się o tym, co robić, aby położenie się do łóżka było prawdziwą przyjemnością, sypialnia- oazą spokoju i relaksu, a poranne wstawanie przestało być zmorą.

Jak sobie pościelisz

Nie od dziś wiadomo, że na jakość naszego wypoczynku ma wpływ wiele czynników, wśród których dobrze dobrana pościel jest jednym z najbardziej istotnych. Zwłaszcza jeśli chodzi o najmłodszych. Okazuje się bowiem, że to od wyboru odpowiedniego kompletu pościeli zależy m.in. to, czy maluch chętnie spędza czas w swoim łóżku, to, czy chce w nim samodzielnie zasypiać oraz to, jak będzie mu się spało. Jaka więc powinna być idealna pościel dla dziecka? Na co zwracać uwagę?

Modne trendy

Idzie wiosna, a wraz z nią pojawiają się nowe kolekcje pościeli dla chłopców i dziewczynek. Na uwagę zasługują jednak tylko te, które tworzą przyjazną dla maluchów przestrzeń. Projekty nowej polskiej marki Lola y Lolo idealnie dopasowują się do każdego pokoju dziecięcego i tworzą optymalne warunki do nocnego wypoczynku. Najnowsza kolekcja Lola y Lolo imponuje niezwykłą starannością wykonania i dbałością o szczegóły. Ale nie tylko. Energetyczne wzory, niepowtarzalne kolory, oryginalny styl- oto, co wyróżnia pościel nowej polskiej marki na tle innych. Biało- różowo- błękitna z oryginalnym motywem różowych ptaszków idealnie sprawdzi się w pokoju dziewczynki. Podobnie jak turkusowo- czerwona z motywem motyli. A bawełniana kolekcja Wąsy Wąsy z motywami wąsów na poduszce i kolorowymi samochodzikami na kołderce to najlepsza opcja dla chłopców. To, co w projektach Lola y Lolo uderza najbardziej, to niebanalne, oryginalne, nieszablonowe rozwiązania i połączenia, jakich nie spotkamy nigdzie indziej. Tutaj nie ma miejsca na nudę. I to właśnie za tę oryginalność i frywolność maluchy tak pokochały tę pościel.

Materiał na dobrą kolekcję

Wybierając pościel dziecięcą, zwracajmy uwagę nie tylko na wzory i kolory, ale także na tkaninę, z jakiej kolekcja jest wykonana. Bawełna to wybór najlepszy z możliwych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że bawełniana pościel jest bardzo przyjemna w dotyku, w stu procentach naturalna i po prostu zdrowa. Stwarza najlepsze warunki do snu i wypoczynku, co w kontekście najmłodszych jest niezwykle ważne.

Więcej informacji o najnowszej kolekcji Lola y Lolo rodzice znajdą na stronie www.lolaylolo.com

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas