Designteka

DesignSALE BoConcept

12.06.2018

Wiosna i lato kojarzą się z energią, spontanicznością i nowym początkiem. Jest to czas, który sprzyja zmianom – także tym w domowej przestrzeni. Na ratunek wszystkim, którzy chcą wprowadzić do swojego życia trochę świeżości – przychodzą… wyprzedaże. Od 15 czerwca w salonach BoConcept rozpoczyna się Design Sale. Fani dobrego duńskiego wzornictwa będą mieli szansę skorzystać z wyjątkowych okazji, ponieważ meble i dodatki z ekspozycji przecenione zostaną nawet o 50%!

Klienci, którzy chcą urządzić w swoich wnętrzach wygodną przestrzeń do relaksu, powinni zwrócić szczególną uwagę na bestsellery marki, takie jak sofy Indivi 2, Osaka, Carmo, Hampton oraz Adelaide. Warto zainteresować się także większością foteli, podnóżków oraz dywanami – wszystkie te produkty będą objęte rabatem 15%.

Dodatkowo, BoConcept przygotowało zniżki dla zainteresowanych aranżacją jadalni. Klienci będą mogli skorzystać również z 15% rabatu przy zakupie stołów do jadalni oraz systemów regałowych Copenhagen i Lugano.

Salony BoConcept w Warszawie zapraszają na specjalny wieczór PRE SALE VIP EVENT. Tylko 14 czerwca w godz. 17-21 będzie można kupić wszystkie produkty z ekspozycji z rabatami do 50%.

To jedyny taki wieczór w roku i jedyna okazja, aby kupić wymarzony produkt BoConcept z rabatem nawet do 50% i mieć go już następnego dnia w domu. Jest to także szansa, aby być pierwszym, zanim oficjalnie rozpocznie się wyprzedaż, a wyprzedaże w BoConcept co roku przyciągają całe rzesze fanów dobrego skandynawskiego designu – zaprasza Kamil Maślanka, właściciel warszawskich salonów BoConcept.

Wszystkie informacje dotyczące promocji i ofert specjalnych można uzyskać na stronie boconcept.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas