Designteka

miejsca

Do pracy, spotkań i networkingu

24.03.2010

Joanna i Jan, młode małżeństwo pracujące w Londynie w międzynarodowych firmach związanych z mediami, postanawia założyć Creative Hub Group. Zawsze zakochani w Warszawie uważają, że jest wspaniałym miastem, pełnym kontrastów, świadkiem wielu światów, kultur i że panuje tutaj atmosfera wręcz zmuszająca do kreatywności.

Zaczynają organizować spotkania z ludźmi, którzy mogą nie tylko podzielić się doświadczeniem, lecz również zainspirować do działania. Na pierwsze tego typu wydarzenie zaprosili Christophera Lockwooda, który przez wiele lat prowadził renomowane pismo Wallpaper*, obecnie konsultanta dla firm o charakterze kreatywnym i designerskim, założyciela Craft London.

„Lubimy współdziałać z niezależnymi ekspertami posiadającymi szerokie doświadczenie, którzy dzieki swojej niezależności są otwarci na oryginalne pomysły, osiągają wspaniałe wyniki i pracują efektywnie” mówi Joanna. W tworzenie i realizacje swoich projektów Joanna i Jan włączają m.in. freelancerów z różnych dziedzin sztuki i nauki, oferując im jednocześnie szereg usług.

Kilka minut jazdy tramwajem od Krakowskiego Przedmieścia, w samym centrum artystycznej Pragi, powstało Creative Hub Targowa (część Creative Hub Group), miejsce do pracy (typu coworking i nie tylko), spotkań i networkingu dla kreatywnych wolnych strzelców. „Freelancerzy, start-upy i różni twórcy świadomie pracujący samodzielnie lub w małych zespołach potrzebują bezpośredniej interakcji – nie wirtualnej czy w barach (!). Utworzyliśmy takie miejsce, aby zachowując elastyczność i komfort pracy, mogli współpracować z nami lub innymi podobnie myślącymi osobami” mówi Joanna. Poza tym stylowe i artystyczne wnętrze jest dodatkowym, inspirującym bodźcem, jak i reprezentacyjnym miejscem do spotkań z partnerami i klientami.

Joanna powiązana jest z agencją internetową Advertising.com (obecnie AOL), a Jan pracuje dla Pearson Group (w której skład wchodzą m. in. wydawnictwa Longman, Prentice Hall, Financial Times czy DK). Poprzez swoją inicjatywę wpisują się w potrzeby utalentowanych ludzi mieszkających w stolicy, starając się powiększyć siatkę kreatywnych i niezależnych twórców w celu realizowania wielu ambitnych projektów (…).

Zapraszamy!

Creative Hub Group

www.creativehub.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas