Designteka

wnętrza

Fotele relaksacyjne Furini

13.07.2010

Meble w tkaninach Italvelluti znalazły się w ofercie największego w Polsce producenta foteli wypoczynkowo-relaksacyjnych – Polskiej Grupy Meblowej Furini. Dzięki temu udało się połączyć niezobowiązujący relaks z włoską elegancją.

Polska Grupa Meblowa Furini oferuje szeroką gamę wypoczynkowych foteli i puf których specyfiką jest wypełnienie granulatem styropianowym. Ten rodzaj wypełnienia sprawia, że siedziska są bardzo lekkie, a ponadto same dopasowują się do kształtu ciała osoby siedzącej. Aktywny granulat swobodnie przemieszcza się wewnątrz materiału, dając niesamowite uczucie komfortu, niezależnie od pozycji którą przyjmiemy.

Fotele i pufy Furini to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych foteli i krzeseł. Spodobają się zwłaszcza młodym i najmłodszym domownikom, stając się nie tylko wyposażeniem dziecięcych i młodzieżowych pokoi, ale także ulubionymi towarzyszami zabaw. Polubią je także wszyscy zwolennicy bezstresowego wypoczynku, fani domowego kina i melomani – siedząc w komfortowym, miękkim i dopasowującym się do kształtów ciała fotelu można w pełni rozkoszować się ciekawym filmem czy nową płytą ulubionego wykonawcy.

Różne formy, rozmiary i kolorystyka sprawiają, że łatwo je dopasować do różnych wnętrz i zastosowań – mniejsze to przenośne siedziska dla dzieci, większe z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne fotele. W najnowszej kolekcji Dolce Far Niente znajdziemy pufy i fotele uszyte z tkanin włoskiej firmy Italvelluti – ta kolekcja sprawdzi się dzięki temu nawet w bardzo eleganckich wnętrzach. Niebanalne wzorniczo tkaniny z kolekcji Bollywood, Shantal, Ballon i Damina Momentum zwracają uwagę swoją kolorystyką i wzorami. Tkaniny z kolekcji Bollywood wyróżniają żywe, intensywne kolory i kwiatowe wzory – świetnie sprawdzą się w patchworkowych kompozycjach w stylu etno, we wnętrzach o bogatych dekoracjach. Shantal dzięki bogatej palecie kolorów i przyjemnej w dotyku fakturze sprawdzi się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych oraz wszędzie tam gdzie we wnętrzach chcemy wprowadzić barwny akcent. Ballon to tkanina uniwersalna, wytrzymała i łatwa w utrzymaniu w czystości dzięki zabezpieczającemu przed plamami systemowi Zero Spot. Wreszcie Damina Momentum to propozycja do wnętrz nowoczesnych, utrzymanych w ciepłej kolorystyce.

Więcej informacji na temat produktów Polskiej Grupy Meblowej Furini na stronach

www.meble-ecopuf.pl, www.pufy.pl, www.kolorowe-pufy.pl, www.fotele-pufy.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas