Designteka

wydarzenia

Kurs Creator Wnętrza

09.04.2015

CREATOR WNĘTRZA – KURS STYLIZACJI – kolejna edycja rusza 11 kwietnia 2015!

Zapisy trwają!

Kurs CREATOR WNĘTRZA odbywa się w Warszawie, w soboty i niedziele (11 kwiecień 2015- daty spotkań: 11,12,25,26 kwiecień; 9,10 maj 2015), w godz.: 10.00-16.00. Zajęcia trwają 52 godziny lekcyjne, a nowatorska formuła szkolenia pozwala zdobyć szeroką wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Wykłady, prezentacje multimedialne, a także ćwiczenia warsztatowe prowadzone są w taki sposób, aby maksimum korzyści odnieśli zarówno ci, którzy swoją przygodę ze stylizacją wnętrz dopiero zaczynają, jak i osoby, które pragną podnieść swoje kwalifikacje i poznać najnowsze wnętrzarskie trendy.

Dlatego dodatkowo, w ramach kursu, można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych projektantów form przemysłowych, jak np.: tworzenie lamp czy zajęciach z florystką, czy uznaną stylistką, oczywiście pod czujnym okiem profesjonalistów. Zajęcia odbywają się w różnych designerskich wnętrzach – m.in. showroomach marek: BoConcept, Jaga, PEKA, Luminosfera, Decoon, Galerie Venis i apartamentach pokazowych Qbik.

Na zakończenie kursu uczestnicy przygotowują autorskie stylizacje planu zdjęciowego w określonym stylu, pracując zgodnie ze standardami sesji fotograficznych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa – Przemysława Borysa – zostaną opublikowane przez patronów medialnych kursu.

Zapisz się: www.creator.net.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas