Designteka

wnętrza

Łóżko SPOT by VOX

08.04.2015

Pierwsza nagroda w historii konkursu IF DESIGN AWARD przyznana polskiej marce w kategorii Home Furniture za łóżko piętrowe SPOT by VOX.

Meble VOX jest pierwszym laureatem w branży meblarskiej z Polski, który zdobył nagrodę iF DESIGN AWARD w kategorii Home Furniture za młodzieżowe łóżko piętrowe Spot by VOX.

Dla Meble VOX ten rok jest niezwykle wyjątkowy. Kolekcja mebli młodzieżowych Spot by VOX została wyróżniona także nagrodą Dobry Design 2015, przyznawaną głosami 120 architektów i projektantów wnętrz w kategorii Przestrzeń dziecka i pracy. Autorką kolekcji jest Wiktoria Lenart – absolwentka wrocławskiej AS, zwyciężczyni konkursu Make Me! 2010 i autorka docenionego w środowisku projektantów biurka Worknest.

Nagroda IF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Znak iF Label już od ponad 60 lat na produktach producentów, designerów i projektantów stanowi gwarancję doskonałej jakości produktu idącą w parze z jego przemyślaną funkcjonalnością i designem.

Kolekcja Spot by VOX inspirowana jest godzinami spędzonymi na podwórku, na huśtawkach, budowaniu baz i zabawach w chowanego. Zachwyca rodziców swoją funkcjonalnością a dzieci pomysłowymi rozwiązaniami. Piętrowe łóżko to mebel do zadań specjalnych. Zaprojektowany z myślą o małych pokojach dzieci, mając na uwadze aktywne spędzanie czasu wolnego, oszczędność miejsca, mobilność i uniwersalność. Łóżko mieści w sobie prawie wszystkie bryły, które są niezbędne do prawidłowego życia i rozwoju młodego człowieka w domowej przestrzeni. Wyposażone jest w miejsce do spania, dwa regały, komodę, schowek na ubrania sezonowe oraz dwie wnęki, dopasowane do mobilnych wieszaków. Wystarczy dodać biurko aby zapewnić w pokoju dziecka wygodę i najkorzystniejsze warunki do nauki, odpoczynku i zabawy. Wieszak na kółkach zaskakuje. Oprócz tego, że można nim zaparkować we wnęce łóżka, można także wędrować z nim po pokoju jak z mobilną garderobą. Neutralne kolory dają swobodę wyboru dodatków, które stworzą najlepszy klimat wnętrza.

Strona kolekcji: http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-vox-spot-by-vox#

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas