Designteka

miejsca

Nowy salon 9design!

09.09.2011

Nowy salon 9design!

9design, salon niecodziennych pomysłów do wnętrz, obchodzi właśnie pierwsze urodziny.

Z tej okazji łowców oryginalnego design czeka kilka miłych niespodzianek. Po pierwsze zaskakująca, nowa odsłona sklepu internetowego www.9design.pl. A także kolejna lokalizacja! Już od 7 września rusza kolejny salon 9design. Znajduje się na ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 w Warszawie, tuż obok C.H. Promenada.

9design umacnia swą pozycję na wschód od Wisły, otwierając kolejny salon w pobliżu C.H. Promenada. To zupełnie nowe, designerskie wnętrze z klimatem. Ekspozycję tworzą najświeższe, zwariowane pomysły od Kare Design oraz olśniewające propozycje klasyków, jak: Ingo Maurer, Artemide, Foscarini, LZF Lamps ect. Elegancja przeplata się z szaleństwem i awangardą. Aranżacja zachęca do eksperymentowania, twórczego eklektyzmu we własnych domach. Tu nie ma miejsca na nudę, tym bardziej gdy od września ofertę salonu wzbogacają naklejki ścienne autorstwa Dekornika.

Na dobry początek, w dniach 7-17 września, 9design przygotowało szereg atrakcji. Rabat -10% na całą ofertę, konkurs dla odwiedzających salon – do wygrania m.in. bony rabatowe oraz kultowa ławka Patchwork, a także inne niespodzianki na profilu 9design na Facebooku (https://www.facebook.com/9designPL).

Ale to nie koniec. Oferta 9design to już ponad 2 tys. produktów. Nie sposób pokazać wszystko w dwóch salonach, stąd decyzja o odświeżeniu 9design w wersji wirtualnej. Atrakcyjna szata graficzna, przejrzysty podział oferty i intuicyjna nawigacja to niektóre atuty serwisu po zmianach. Strona umożliwia śledzenie statusu zamówienia, wybór dogodnej formy przeglądania oraz szybki powrót do ostatnio oglądanych produktów. Ale przede wszystkim to niezwykle różnorodna oferta. W pełnym repertuarze 9design propozycje kultowe oraz nowatorskie: Artemide, Prandina, Foscarini, Ingo Maurer, Tom Dixon, LZF Lamps, Kartell, Seletti, Verpan, Faro oraz pełna oferta zwariowanego świata Kare Design.

NOWY SALON 9design!

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7, Warszawa

(obok C.H. Promenada)

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 11.00-19.00

sobota-niedziela: 11.00-17.00

www.9design.pl

salon@9design.pl

Główna siedziba 9design

ul. Kadetów 20, Warszawa (Wawer)

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 11.00-19.00

sobota 10.00-17.00

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas