Designteka

wnętrza

Przearanżowanie z BEDS.pl

03.07.2012

Metamorfozy – któż ich nie lubi?! Zmiana fryzury, sposobu ubierania się, wystroju wnętrz – od czasu do czasu warto wprowadzić w życie coś nowego. Człowiek z natury jest istotą, która lubi zmiany i nie znosi rutyny. Jednak, jeśli chodzi o meble to trudno o jakiekolwiek metamorfozy poza ich rozmieszczeniem w pokoju. Jeśli sądzicie, że w przypadku łóżka można zmienić tylko jego ustawienie, to jesteście w błędzie. Oczywiście meble do spania, które można przearanżować są rzadkością, ale jeśli dobrze poszukamy, to znajdziemy producenta, który w swojej ofercie ma łóżka, które przy odrobinie wyobraźni oraz niewielkiemu nakładowi finansowemu można zmienić.

Przestawianie i zmienianie

Sklep BEDS.pl w swojej ofercie ma meble wyjątkowe, zarówno pod względem designu, jak i nowoczesnych rozwiązań. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje kolekcja VENTO z obowiązkowym meblem do sypialni – łóżkiem. Mebel ten jest wyjątkowy, ponieważ można wymieniać w nim nogi i zagłówki. 5 modeli nóg: niskich i wysokich o różnym designie oraz 10 wzorów zagłówków: klasycznych, z otworami przelotowymi oraz aluminiowymi listwami sprawią, że po pewnym czasie możemy całkowicie zmienić wygląd sypialni.

Poza tym istnieje możliwość dokupienia do łóżek, w których posiadanie weszliśmy nóg o innej wysokości. Dzięki temu wcześniej zakupione łóżko wysokie może stać się japońskim, natomiast niskie – klasycznym.

W ofercie sklepu BEDS.pl jest także nowość – łóżko, którego nogi można przestawiać. Mogą one zostać zamontowane z przodu lub po bokach.

Meble, których wygląd po pewnym czasie można zmienić to doskonała opcja dla tych, których szybko nudzi ten sam stan rzeczy.

Więcej inspirujących aranżacji oraz wyjątkowych mebli znajdziecie na: www.BEDS.pl

Zapraszamy także do odwiedzenia profilu na facebooku: www.facebook.com/MebleDrewniane?ref=tn_tnmn

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas