Designteka

wnętrza, wydarzenia

Showroom Muunto w Warszawie

24.06.2010

17 czerwca, po zakończonej sukcesem prezentacji Muunto na poznańskich targach designu moodFORM, otwarto pierwszy w Polsce showroom nowej marki.Oficjalna prezentacja Muunto przyciągnęła do urokliwej Kamienicy Artystycznej dziennikarzy i projektantów wnętrz zainteresowanych wykorzystaniem możliwości Muunto w praktyce.

Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć trzy ekspozycje Muunto znajdujące się w showroomie oraz porozmawiać z przedstawicielami marki w Polsce i Finlandii.

Panowały zgodne opinie, że fińskie meble zaskakują prostotą pomysłu i cechują się charakterystyczną dla skandynawskich mebli funkcjonalnością. To prawda. Nowatorska konstrukcja Muunto opiera się na zastosowaniu systemu paneli ściennych, które pozwalają na funkcjonalną aranżację przestrzeni mieszkalnych, biurowych czy użyteczności publicznej.

Panele tworzą idealnie równą powierzchnię, na której można umieszczać szafki, biurko czy inne akcesoria – według upodobań i potrzeb, pozostawiając podłogę wolną. Co więcej, wybrane akcesoria można dowolnie przesuwać, podnosić i opuszczać wzdłuż aluminiowych prowadnic. Dodatkowym atutem systemu Muunto jest także możliwość ukrycia okablowania między panelem a ścianą.

Paleta kolorów oraz materiałów, z których wykonane są panele, półki, szafki oraz akcesoria, jest bardzo szeroka.  Właściwie nie istnieją kolorystyczne ograniczenia co do używanych barw i sposobów ich łączenia.

Meble Muunto można oglądać w Kamienicy Artystycznej na ul. Białostockiej 22 w Warszawie.

Showroom otwarty jest po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania – szczegóły na stronie www.muunto.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas