Designteka

wnętrza

Sofy Milos

27.02.2010

Jeżeli styl “chesterfield” kojarzy ci się wyłącznie ze staroświeckim, zakurzonym fotelem klubowym, nic bardziej mylnego!

Nowe sofy Milos co prawda nawiązują do stylu “chesterfield” wzorem w kostkę i przeszyciami, ale wyglądają nowocześnie, lekko i bardzo modnie. Sofy charakteryzuje Sofy zgrabna, zwarta sylwetka i delikatne nóżki, kwadratowe przeszycia nadają im miękki, zachęcający do wypoczynku wygląd.

sofa1

Sofa Milos jest sofą modułową. Seria składa się z 13 modułów, co pozwala na stworzenie dowolnej liczby kombinacji w różnych kształtach. Wszystkie moduły są obite tkaniną ze wszystkich stron, dzięki temu można sofę postawić w dowolnym miejscu, na przykład na środku pokoju lub przekształcać w miarę potrzeb. Oparcie i podłokietniki mają identyczny kąt nachylenia. Pufy występują w dwóch wielkościach – zwiększa to elastyczność rozwiązań funkcjonalnych i pozwala dostosować sofę do wielkości i kształtu pokoju oraz wymagań użytkowników.

sofa3

sofa4

Sofa Milos może być wykończona dowolną tkaniną obiciową lub skórą z asortymentu BoConcept, choć najbardziej elegancko wygląda w pokryciu skórzanym.

sofa5

sofa6

Sofa Milos pojawi się we wszystkich salonach BoConcept 1 marca 2010.

Więcej informacji na www.boconcept.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas