Designteka

wydarzenia

Warsztaty z Robertem Majkutem

22.04.2016

ZA CHWILĘ ZMIENIMY WSZYSTKO – warsztaty z Robertem Majkutem

Robert Majkut światowej sławy designer, znany m.in z autorskiego projektu fortepianu Whaletone, poprowadzi warsztat i wykład pod wspólnym tytułem: ZA CHWILĘ ZMIENIMY WSZYSTKO na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi 22 kwietnia 2016 r. o godz. 12:00.

Wykład i warsztaty prowadzone przez Roberta Majkuta odbędą się podczas spotkania pod hasłem: „Design thinking czyli myślenie projektowe” w ramach cyklu „Łódzkie Promuje Start’upy”.

– Design, w swoim znaczeniu, rozlał się po wszystkich rodzajach naszej aktywności, od metodyki po uczestniczenie, od sposobu rozwiązywania problemów po manipulacje społeczne – zwraca uwagę Robert Majkut, światowej sławy designer, właściciel Robert Majkut Design. – Design stał się elementem życia, który dotyka wszystkich jego aktywności, mając realny wpływ na język komunikacji, sprawność działania, szybkość postępu, przyjazności rzeczy i miejsc. Rola projektanta jest istotna w coraz większej skali, odpowiedzialność projektowa rozkłada się na całą rzeczywistość, a nasza grupa zawodowa znajduje się w sytuacji bezprecedensowej.

Uczestnicy będą mogli także posłuchać konferencji: Design thinking jako metoda tworzenia nowych produktów i usług (Przemysław Hałub Desigthinking.pl) oraz Design Thinking według Google czyli Creative Skills for Innovation (Google Polska). Konferencje są otwarte, natomiast w warsztacieweźmie udział 20 uczestników wyłonionych na podstawie kolejności zgłoszeń i oceny portfolio.

Organizatorem spotkań jest Urząd Marszałkowski w Łodzi, a ich odbiorcami studenci, absolwenci oraz wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką designu w start’upach.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas