Designteka

dodatki

Z wnętrza ziemi do wnętrza domu

18.02.2010

Kuchnia to centrum każdego domu. To wspólna przestrzeń, w której nie tylko przygotowywane są posiłki, ale także toczy się całe rodzinne życie. Dlatego urządzając naszą kuchnię szukamy rozwiązań trwałych, funkcjonalnych, oraz pięknych.

Życie rodzinne dla mebli kuchennych to prawdziwa szkoła przetrwania.  Szczególnie trwały i odporny musi być blat kuchenny. Oczywiście od razu przychodzą nam na myśl marmury i granity, ale rynek wnętrzarski proponuje wiele ciekawszych rozwiązań np. blaty wykonane z zastygłej lawy produkowane przez firmę PYROLAVE.

kuchnia1

Glazurowana lawa to bardzo trwały materiał odporny na różne uszkodzenia mechaniczne czy wysoką temperaturę. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości bez ryzyka zniszczenia podczas sprzątania. Dzięki temu blat z niej wykonany zachowa swoją urodę przez wiele lat.

kuchnia2

Blaty PYROLAVE oprócz niezliczonych zalet praktycznych są wyjątkowo piękne. Żywa pomarańcz, klasyczna biel czy modne venge – gama dostępnych kolorów i tekstur jest naprawdę olbrzymia. Dzięki temu blat PYROLAVE doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej kuchni ciesząc swoją urodą przez wiele długich lat.

Więcej informacji: www.artdevivre.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas