Designteka

lifestyle

Jakie kolory ma Twoje życie?

08.11.2009

Znudzony szarością dnia codziennego? Potrzebujesz energii koloru, która doda Ci optymizmu i pomoże wyrazić Twoją osobowość?

samsung

Sięgnij po nowy Samsung Corby – telefon, który wprost tryska kolorami! Jego różnobarwne obudowy sprawią, że Twoja komórka zyska zupełnie nowe oblicze. Wybierz kolor, który najlepiej będzie pasował do Twojej szafy: pomarańczowy, żółty, różowy, biały albo…klasyczną czerń.

Każdemu z telefonów towarzyszy wymienna obudowa, tzw. fashion jacket, która wyróżnia się unikalnym wzorem – dzięki niej Twój telefon będzie jeszcze bardziej oryginalny. A jeśli zapragniesz zlać się z tłumem, po prostu zamień swoją kolorową obudowę na zwykłą czarną, którą również znajdziesz w pakiecie. Z Samsung Corby nigdy nie zaznasz nudy – bo masz 3 obudowy do wyboru! Dodatkowo, możesz skorzystać z rysunkowego menu, z którym dobre samopoczucie będzie towarzyszyć Ci zawsze.

samsung

Dotykowy Samsung Corby wyposażony jest w 2,8-calowy ekran QVGA, umożliwiający oglądanie filmów wideo on-line, natomiast cztery zakresy pracy i obsługa sieci EDGE pozwalają użytkownikom Samsung Corby na kontakt ze światem bez względu na to, gdzie się znajdują.

Samsung Corby oferuje wiele możliwości komunikacji. Użytkownicy mają bezpośredni dostęp do portali społecznościowych. Mogą aktualizować swój status i przeglądać statusy znajomych na portalach Facebook, MySpace i Twitter dzięki prostej funkcji wysyłania wiadomości Pop-up SNS (Social Networking Service, Serwisy społecznościowe). Urządzenie obsługuje także różne strony społecznościowe dzięki integracji treści czołowych serwisów takich jak YouTube, Flickr, Picasa i Photobucket, a także innych popularnych stron SNS bezpośrednio z interfejsem użytkownika telefonu. Użytkownicy mogą wgrywać zdjęcia i filmy na te strony dzięki funkcji Udostępnianie obrazów.

samsung

Samsung Corby wyposażony jest interfejs użytkownika Touchwiz w wersji 2.0 i system potwierdzania dotyku krótką wibracją, dzięki czemu obsługa telefonu jest przyjemnie prosta i intuicyjna. Użytkownik może dostosować urządzenie i interfejs do własnych upodobań dzięki przydatnym aplikacjom i widgetom, zarządzanymi prostą metodą “przeciągnij i upuść”. Użytkownicy uzyskują także dostęp do pokaźnej biblioteki aplikacji i widgetów poprzez wbudowane serwisy firmy Samsung. Telefon oferuje również funkcje „one finger zoom” (przybliżania jednym ruchem) i „smart unlock” (inteligentnego odblokowywania), oparte na unikalnych technologiach Samsunga. „One finger zoom” umożliwia użytkownikowi przybliżanie i oddalanie jednym ruchem palca, natomiast „Smart unlock” pozwala na odblokowanie telefonu i korzystanie z menu poprzez narysowanie na ekranie wybranej litery alfabetu.

Źródło i zdjęcia:

www.samsungmobile.pl

www.corby.samsung.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas