Designteka

wydarzenia

Już trzydzieści projektów!

11.05.2010

Po dwóch tygodniach od uruchomienia konkursu ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN zostało zgłoszonych ponad trzydzieści projektów. Prace można oglądać w „Galerii projektów” na stronie konkursowej www.mazdadesign.pl

Konkurs trwa do 7 czerwca 2010 roku i każdy, kto ma skończone 18 lat, może zgłosić swoje prace w dwóch kategoriach: samochód i element wyposażenia samochodu.

Jurorzy konkursu ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN na razie nie oceniają prac, ale z uwagą się im przyglądają.

Codziennie zaglądam do „Galerii projektów”. Mam także swoje pierwsze spostrzeżenia i uwagi, ale ocenę zachowam na razie dla siebie – powiedział Janusz Kaniewski, przewodniczący Jury konkursu ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN, niezależny car designer.

W tej chwili mogę tylko przypomnieć, że będziemy oceniać przede wszystkim pomysł, dlatego też zachęcam do zgłaszania prac nawet tych najbardziej wymyślnych i nowatorskich oraz przez osoby, które nigdy wcześniej nie projektowały – dodał Janusz Kaniewski.

Wojciech Sierpowski – założyciel Design Forum i juror w konkursie ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN dodaje:
Warto rysować nie tylko kompletny samochód, ale również przedmiot użytkowy, który mógłby wzbogacić wyposażenie auta. Kategoria „element użytkowy do samochodu”, to temat morze, bardzo przyjemny, nie ograniczający nas wyłącznie do karoserii samochodu.

W obserwację i ocenę prac konkursowych zaangażowali się także internauci, którzy od dnia uruchomienia galerii głosują na te, które ich zdaniem są najciekawsze.

Mimo że głosy internautów nie będą miały wpływu na ostateczną decyzję Jury, to bardzo sobie cenimy ocenę publiczności. Dzięki głosowaniu internautów od razu widzimy, które projekty podobają się najbardziej i wzbudzają pozytywne emocje – mówi Magdalena Węglewska, dyrektor PR Mazda Motor Poland.

Prace w konkursie ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN można składać w kategoriach: samochód i element wyposażenia samochodu. Każdy uczestnik może złożyć prace w obu kategoriach.

Więcej o konkursie: designteka.pl/zoom-zoom-mazda-design.html

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas