Designteka

wydarzenia

Balkonowy konkurs!

11.05.2010

Design wkradł się w każdą kategorię rzeczywistości – pora by zajął umysły miłośników balkonowych siest! Pomyśl jak udekorować skrzynkę balkonową i wystąp na antenie Domo.

Ze starej altanki da się zrobić piękny domek, z niepotrzebnych naczyń – rustykalną ozdobę na płot. Wystarczy odrobina sprytu, poczucie estetyki i chęć, żeby zrobić „coś z niczego”. Czas pomyśleć o balkonach! Jak udekorować najbardziej wyeksponowaną część mieszkania?

Z wiosenną inicjatywą wystąpił kanał telewizyjny Domo proponując widzom „BalkoNOWY konkurs”. Chętni do wzięcia udziału muszą opisać balkonową skrzynkę, którą chcieliby mieć, przesłać jej amatorskie zdjęcie lub rysunek. Pięć najlepszych propozycji wyłoni ogrodniczych trendsetterów i pozwoli im przeżyć „pięć minut” z życia telewizyjnego specjalisty. Warto powalczyć i do 21 maja przesłać na adres domo@cplus.com.pl opis własnego pomysłu na wymarzoną kwiatową skrzynkę.

Nie ma rzeczy zbyt fantazyjnych! Kreatywność to drugie imię Domo! Zostań ogrodowym designerem! Filmiki z instruktażem pięciu szczęśliwców ocenią internauci, wybierając laureata konkursu, który wygra piękny tekowy fotel idealny na balkon i do ogrodu. Cztery pozostałe osoby otrzymają kokosowe misy oraz ręcznie wykonane świece przeznaczone do ogrodu. Na internautów czekają gadżety Domo. Zainteresowany? Nie czekaj!

Kilkaj w www.domo.pl i rozkwitaj z Domo!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas