Designteka

wydarzenia

Interprint na ARENA DESIGN

06.03.2019

Już niebawem, bo 12–15 marca, odbędzie się XI edycja targów ARENA DESIGN.

To doskonałe miejsce do spotkań biznesowych, producentów i projektantów, będzie można zobaczyć najciekawsze designerskie projekty. Dlatego nie może tu zabraknąć niepowtarzalnych dekorów firmy Interprint, zaprojektowanych w duchu mindfulness.

W tym roku ARENA DESIGN odbędzie się pod hasłem przewodnim „TransFormacje” rozumiane jako ciągła zmiana i doskonalenie się człowieka, a tym samym materialności, która go otacza. W ten proces doskonale wpisuje się pojęcie designu, którego definicja jest płynna i podlega ciągłym metamorfozom, podążającym za zmiennością świata. Motto to idealnie wpisuje się w filozofię Interprint, projektanci są świadomi tego, że muszą podążać za rozwojem technologicznym i za zmianami społecznymi, by trafić w gust klientów i zaspokoić ich potrzeby posiadania produktów dobrej jakości i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Znane dekory w nowych wybarwieniach

Interprint wraca do znanych już dekorów z kolekcji Six Pack, nadając im zupełnie nowe wybarwienia. A wszystko to w duchu filozofii mindfulness, która pokazuje, że warto zatrzymać się na chwilę wśród otaczającego nas pędu i docenić to, co daje nam teraźniejszość. I to właśnie Interprint chce dać swoim klientom – spokój i pewność wśród chaosu. Interprint na swoim stoisku zaprezentuje m.in. kolekcję dekorów *TSFKASP, które mogą stać się designerskim must have, i to nie tylko tego sezonu. W tym zestawieniu znajdziemy osiem absolutnie wyjątkowych projektów.

Oryginalne drewno kasztanowe dekoru Nairo o szorstkiej powierzchni, na której można dostrzec grę kolorów i piękne, niemalże kwieciste usłojenie – to rozwiązanie odpowiednie dla wielbicieli natury. Rozległe kwiaty znajdziemy również na dekorze Nomad, ale tym razem w szaro–brązowym wybarwieniu. Te barwy dominują także na dekorze Veneto, jednak dla odmiany są to odcienie marmurowego rozwiązania o gładkiej, polerowanej powierzchni. Od marmuru niedaleko do miksu betonu i naturalnego kamienia, który otrzymamy wraz z dekorem Grid, zawierającym w swojej strukturze florystyczne ornamenty. Ukłonem w stronę wysmakowanego stylu jest, z pozoru dyskretny, dekor Ambassador – to łagodny orzech epatujący energią ze słojami o jasnobeżowej, kremowej barwie przeplatającej się z karmelowymi i czekoladowymi liniami wpadającymi w ciemny brąz. Nie mniej ciekawą propozycją jest dekor Katthult z drewna iglastego, który jest synonimem stylu skandynawskiego – wykończenie różnymi strukturami daje niesamowity efekt głębi 3D. Do wnętrz industrialnych dedykowany jest dekor Aurora – stalowa, walcowana na zimno i szlifowana blacha z ciekawym akcentem kolorystycznym przypominającym zorzę polarną. Ostatnim, ale nie mniej ciekawym dekorem z tej kolekcji, jest kultowy już Artisan, inspirowany szlachetnym dębem, na którym czas odcisnął swoje piętno.

Więcej na www.interprint.com

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas