Designteka

wnętrza

Maptu – osobista ozdoba wnętrza

20.06.2016

Wyszukaj na mapie świata dowolne miasto i umieść je na plakacie, by stworzyć wyjątkową, osobistą ozdobę Twojego domu. Możliwość samodzielnego zaprojektowania dekoracyjnej mapy daje Maptu.pl – jedyny taki projekt na polskim rynku. Plakat Maptu to nie tylko estetyczna grafika, bo kryje w sobie również najpiękniejsze wspomnienia.

Piękno kartografii

Piękno kartografii kryje się w liniach dróg, ulic, kolei, ułożonych pośród mórz, rzek i jezior, tworzących wyjątkową grafikę. Planowane miasta, swobodnie wijące się rzeki, zatoki wgryzające się lądy, wyspy rozsypane na morzach – to wręcz miliony obrazów. Graficznie piękny wzór uzupełniają emocje związane z miejscem, wspomnienia, plany i marzenia, które dla każdego z nas tworzą jedyny w swoim rodzaju, osobisty przekaz.

Moje mieszkanie

Jeżeli dom ma odzwierciedlać osobowość właściciela, Maptu jest idealnym rozwiązaniem, niezależnie od tego, z jakim miejscem na Ziemi czujemy się związani. Na plakacie można umieścić zarówno którąś z największych metropolii, jak Tokio, Meksyk, Nowy Jork, jak i polskie miasto lub wieś. Opowiadanie o sobie poprzez miejsca, które znamy dobrze to sposób na aranżowanie swojej przestrzeni i myśl przewodnia Maptu.

Najważniejsze są polskie miasta

Polacy podróżują coraz więcej i mają sentyment do znanych miast, takich jak Londyn, Barcelona, Paryż czy Rzym. Wiele realizacji Maptu obejmuje jednak plakaty z dekoracyjnymi mapami polskich miast, a nawet wsi.

Na stronie www.maptu.pl można zamówić ozdobę związaną chociażby z Kazimierzem Dolnym, Wadowicami, Oławą, Koszalinem.

Jak działa Maptu:

Na stronie każdy sam dopasuje skalę i odpowiedni kadr, by uchwycić całe miasto z oddali albo jedynie przybliżenie dzielnicy. Maptu oferuje także wybór rozmiaru, orientacji pionowej lub poziomej oraz stylu plakatu. Plakaty są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych.

Koszt (z wysyłką na terenie Polski): plakat 61×91 cm: 100 PLN, plakat 70×100 cm: 120 PLN

Więcej na temat Maptu.pl:

www.maptu.pl

www.facebook.com/maptu.mapy.plakaty

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas