Designteka

wydarzenia

OKK! design

23.03.2015

OKK! design - część dalsza cyklu, tym razem spotkanie miało miejsce w showroomie Luminosfera.

17 marca 2015 roku w warszawskim showroomie z oświetleniem Luminosfera odbyło się kolejne z cyklu spotkanie z dobrym wzornictwem.

Wiosenna edycja OKK! design zgromadziła liczne grono przedstawicieli branży wnętrzarskiej, architektów, designerów i miłośników pięknych przedmiotów. Motywem przewodnim spotkania było OŚWIETLENIE.

Podczas kolejnego spotkania z designem zostały zaprezentowane najnowsze kolekcje oświetlenia, dostępne w Luminosferze. Gości i partnerów powitała pomysłodawczyni imprezy Olga Kisiel-Konopka z OKK!. Gwiazdą spotkania była dr Krystyna Łuczak-Surówka, która opowiedziała

o świetle, jego znaczeniu, ewolucji i wzornictwie. Z kolei gość specjalny Zdzisław Sobierajski przedstawił miejsce designera w procesie projektowo-wdrożeniowym, a także udzielił kilku cennych wskazówek, jak projektować lamy wysokomarżowe. Zgromadzeni mogli poznać najnowsze trendy z markami: Jaga, BoConcept i Peka. Sarmatia Trading to nowa marka z ekskluzywnymi dywanami, którą przedstawił właściciel i wielki znawca tematu – Tomasz Poloński. Goście wysłuchali kilku prezentacji najzdolniejszych polskich projektantów oświetlenia, między innymi: Magdaleny Czapiewskiej z Designlab, Delfiny Petkow i Anny Szuflickiej z NATIRAL BORN DESIGN, zapoznali się także z najnowszymi projektami Kabo&Pydo, TAR, Refresz Dizajn. OKK! design towarzyszyły liczne premiery, również Jeremi Nagrabecki zaprezentował swój najświeższy projekt – lampę “Plan 9”, którą przyjęto z wielkim entuzjazmem.

Przestrzeń butikowa z biżuterią: KOD, by/jewellery, modą: SINGLE Styl i CAHA, a także ekologicznymi kosmetykami do pielęgnacji włosów Organics Beauty – to kolejny premierowy element OKK! design, który miło zaskoczył gości.

Zwieńczeniem spotkania z designem był pokaz mody CAHA/SINGLE Styl/KOD.

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu, które odbędzie się już w maju!

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas