Designteka

architektura, wnętrza

Program partnerski dla instalatorów rekuperacji VASCO

03.02.2022

Dostawca innowacyjnych rozwiązań grzewczych i rekuperacyjnych, firma VASCO stworzyła dla  instalatorów wyjątkowy program partnerski. Jest on formą nagrody za zaangażowanie  w pracę i wybór tego systemu, jako najlepszego dostępnego rozwiązania dla klientów. Wystarczy kupić system rekuperacji Vasco u dystrybutorów firmy.

Przystąpienie do programu następuje z chwilą powiązania konta Uczestnika w serwisie internetowym z programem. Czas trwania oferty jest ograniczony i kończy się 31 grudnia 2022. W przypadku jego przedłużenia, organizator poinformuje Uczestników odpowiednio wcześniej.

Jak działa program?

Aby przystąpić do programu INSTALATOR VASCO, należy wypełnić formularz ZGŁOSZENIE, który znajduje się na stronie organizatora. W odpowiedzi na zgłoszenie, każdy uczestnik otrzyma link aktywacyjny do swojego konta w serwisie E-NAGRODY. Następnie należy zgłosić zakup systemu rekuperacji VASCO wysyłając fakturę zakupową na adres: vasco@e-nagrody.com.pl. Naliczone punkty pojawią się w serwisie E-NAGRODY w postaci „wirtualnych złotówek”, które można będzie wymienić na E-KODY sklepów znanych marek: allegro.pl, wyjtkowyprezent.plmorele.net, RTV EURO AGD, smyk.pl, biedronka.pl H&M.pl DOUGLAS.pl, DEATHLON.pl, empik.pl, APART.pl,  4F, W.KRUK.pl, ZALANDO.

Extra punkty na start i za aktywność

Każdy uczestnik przystępujący do programu otrzymuje 100 punktów czyli 100 „wirtualnych złotówek”. Za zgromadzone na swoim koncie 500 punktów, otrzymuje dodatkowo kolejne 500 punktów gratis! Lista produktów systemu rekuperacji w programie obejmuje m.in.: rekuperatory, system kanałów EASY FLOW, system kanałów izolowanych HRV, zawory SMILEY z dekoracyjnymi osłonami, filtr antysmogowy CLEANAIR, nawilżacz kanałowy adiabatyczny. Aby sprawdzić listę produktów, za które można otrzymać punkty należy odwiedzić stronę: Lista produktów objętych programem INSTALATOR VASCO.

Więcej informacji na stronie: vasco.eu

Regulamin Programu INSTALATOR VASCO

Profil Facebook

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas